חוקרים פרטיים חוקר פרטי בלש פרטי חקירות משרד חקירות חקירות פרטיות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות פרטיות


בגידות

אחת הבעיות המדאיגות כל אדם אשר נמצא בקשר זוגי היא אמון. לאור חשיבותו של האמון ביצירת ובניית מערכת יחסים חזקה ויציבה, ברור מדוע חשש לפגיעה באמון מתקבל בזעזוע. כאשר קיים חשש בקרב אחד הצדדים כי בן זוגו אינו מתנהג כהרגלו, בדרך כלל עולה הרעיון כי הדבר קשור אל בגידות. השינויים החלים אצל כל אדם ברגע שבוגד בבן זוגו הם בדרך כלל בולטים, בייחוד כשמדובר בהיכרות ארוכה ועמוקה. וברגע שיש חשד וסימנים, התחושה היא כי החשש הופך למציאות. בגידות

בגידות אינן דבר נעים לספר לאחרים, יש תחושת מבוכה עמוקה ולא ברור מה חיפש בן הזוג בחוץ ומדוע הדבר הידרדר עד בגידות. חשוב להבין ראשית, שעל אף המבוכה וחוסר הרצון לשתף אנשים במה שאירע, קיימים אנשים שמקצועם הוא לסייע ולעזור בדיוק במקרים בהם חושדים שיש בגידות. לכן חשוב להרהר בצעדים שיש לנקוט ולהחליט מה לעשות. חוקר פרטי הינו אדם שתפקידו ללקט ולאסוף פרטים כפי שנתבקש. בסוף החקירה הראיות שיהיו בידי מזמין החקירה יוכלו לקבוע האם אכן מדובר בבגידה או שמא לא כך הדבר.

בסוף החקירה מזמין החקירה ידע בדיוק באיזה מצב הוא נמצא ומול מה הוא עומד. לאור זאת יוכל לחשוב ולהחליט באופן מושכל לאן פניו מועדות. לאחר שנודע כי אכן מדובר במקרה של בגידות מצד בן הזוג, קיימות מספר אופציות, כמו פנייה לייעוץ זוגי או פנייה לכיוון של גירושין. במידה ומדובר בגירושין, החקירה הפרטית תוכל לסייע ולהציג את העובדות באופן חותך.

בגידות אף פעם אינן דבר נעים, אך חשוב לדעת שלעיתים בחיים נתקלים במצבים לא נעימים וכדאי לטפל בהם במהירות כדי להשיב את השקט הנפשי ולסיים עם הבלבול בו שרויים. 

בשביל השקט הנפשי שלכם - ליאור חקירות

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605

 
 

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605    מען: לה גוורדיה 7, תל אביב     דואר אלקטרוני: lior-pi@zahav.net.il       מכתבים: ת.ד. 22331, תל אביב, מיקוד 61222