אודותינו

תוכן עניינים

בלש פרטי ליאור אייזינגר

משרד חקירות פרטיות ליאור, מייחד את עבודתו בכך שאיננו משאיר קרקע חרוכה לאחר עבודת החקירה.

עבודת בילוש ומציאת חקר האמת באופן מקצועי וממוקד מטרה.

כאשר שוכרים בלש פרטי, אין בהכרח מדובר בעבודתו של יחיד, ובפרויקטים רבים ומורכבים, משרדנו רותם לביצוע הפעלה צוות מיומן ומקצועי המכיר היטב את כלל הציוד והמכשור הטכנולוגי , ואת השיטות הסטנדרטיות הנדרשות לשימוש בהליכי החקירות.

במרבית המקרים , כלים אלו עובדים טוב ועוזרים לנו להשיג את מבוקשנו. ומה קורה כאשר מדובר בתיק סבוך ומורכב? מתפקידו של בלש פרטי למצוא את הכלים הייחודיים שיאפשרו לו להגיע לפריצת דרך בניהול תיק החקירה.

בלש פרטי לחקירות שגרתיות.. ושגרתיות פחות

רבים בטוחים כי בלש פרטי נדרש לצורך איתור בוגדים-בוגדות ותו לא. המציאות הינה מורכבת הרבה יותר ולא אחת חוקר נדרש לצורך מציאת מעשי רמייה מורכבים החל מהונאות נדל”ן, דרך עבודות פנימיות המבוצעות בבתי עסק ועד להונאות כלכליות סבוכות.

משרדנו חרט על דגלו לספק שירות מקצועי הכולל ראיה מערכתית של הגורמים הנוגעים בדבר. הבנה פסיכולוגית של המקרים ושל עומק הנפש של כל אדם ואדם, לא אחת מעלה תוצאות מפתיעות ולעתים גם פתרונות פשוטים ומהירים.

יצירתיות הייתה ותמיד תהיה הדרך העיקרית אשר מובילה אותנו לפתרונות.

מגורמים פרטיים ועד לעסקיים וציבוריים

משרדנו מספק את שירותיו לאנשים פרטיים, עסקיים, גורמים ממשלתיים וחברות ציבוריות.

כדי להבטיח עבודה מקצועית העונה במדויק על הציפיות והדרישות, עליכם לספק לנו את כלל המידע העומד לרשותכם וזאת כדי שנוכל להרכיב את הפאזל נכונה, ולספק את אסטרטגיית הבילוש אשר תוביל אותנו אל הפתרון.

עובדים על פי חוק

לגבי כל השיטות שנזכרו וגם לגבי כלים אחרים שאינם סטנדרטיים – יש לזכור כי גם כאשר עובדים עם חוקר פרטי שאיננו משויך לגורמי אכיפת החוק, הרי שכולם מחויבים תמיד להקפיד על חוקי המדינה בה מתבצעת החקירה. חוקים אלו נוגעים לכבוד הנחקר ושמירה על פרטיותו במידת האפשר. משרדנו מחויב בהיבט זה להקפיד ולשמור על חוקים כמו חוק כבוד האדם וחירותו, חוק הגנת הפרטיות, חוק חופש העיסוק, חוק האזנות סתר ועוד.

ניתן להתייעץ עם משרדנו באופן אנונימי הן על ידי שיחה עם מנהל המשרד 24 שעות ביממה.

ליצירת קשר התקשרו: 03-6058605 או השאירו פניה באתר:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן