טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

איתור פושטי רגל

משרד חקירות ליאור אייזינגר מעמיד צוות של חוקרים פרטיים מנוסים עבור משרדי עורכי דין הנדרשים לאיתור פושטי רגל ולבדיקת מצבם הכלכלי.

לרשותנו הון אנושי מקצועי, ידע מקיף בנושא (ראו נושא חדלות פרעון באתרנו), טכנולוגיות, אנשי שטח וניסיון של למעלה מ-20 שנים. כל אלו מאפשרים לנו להשיג תוצאות מהירות ומדויקות.

מתי נדרש לאתר פושטי רגל?

חשוב לנו לציין במעמד זה שמרבית המבקשים להתחיל בהליך חדלות פירעון, עושים זאת באמת ובתמים כדי להבריא כלכלית וכדי להסדיר את חובותיהם אל מול נושיהם באופן נכון יותר.

למרבה הצער, ישנם מי שיורדים אל המחתרת וכל זאת כדי שלא להסדיר את חובותיהם או כדי למשוך זמן. עבור הנושים הרי שמדובר בעוול של ממש, ואי מימוש פירעון החבויות עלול לפגוע בהם פגיעה כלכלית אנושה.

פושט רגל ירד למחתרת? פנו אלינו עוד היום:

המומחיות שלנו

למשרדנו ניסיון עשיר באיתור חייבים בכספים, תוך שימוש באמצעי מעקב שונים ובחיפוש אחר קצוות חוט שיאפשרו לנו לאתר את עקבותיו של פושט הרגל.

שיטת חקירה שמסייעת לנו רבות במאמצי האיתור הינה חקירה כלכלית פיננסית. מטרתה של חקירה זו היא לאתר ולחשוף את כל פעילותו הכלכלית של האובייקט למעקב. לא אחת, אי-טשטוש פעילויות כאלו ואחרות מאפשרות לנו לבצע איתור מדויק ומהיר, ולהביא את הסאגה שנראתה בתחילה מורכבת, אל סיומה.

האמצעים העומדים לרשותנו

ניסיוננו הרב באיתור אנשים, לא היה מתאפשר אלא בזכות הון אנושי איכותי ולמוד ניסיון.

כלל החוקרים הפרטיים העובדים בשירות משרד חקירות ליאור אייזינגר, נבחרו בקפידה והם מביאים עמם ידע רב וכן יכולת אלתור וחשיבה מחוץ לקופסה. ברגעים בהם מדובר בזמן הדוחק בנו לאחור, הרי שיכולות יצירתיות הן לא אחת המסלול הנכון אל עבר הפתרון.

אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מעקב מתקדמות ומנוסים בביצוע מעקבים מתוחכמים אשר אינם מעוררים כל חשד. חשוב לדעת שכל פעולה חשודה עלולה לגרום לאדם שירד אל המחתרת, רק להיעלם אף יותר, ולעתים הדבר לא רק שיפגע במאמצי החקירה אלא גם יוביל למבוי סתום.

דיסקרטיות מובטחת, לאיתור פושטי רגל פנו אלינו עוד היום:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן