טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

גניבה ממעביד

חוששים שאחד או יותר מן העובדים אצלכם בחברה או בעסק, אינם נאמנים או מבצעים דבר עבירה?

ביצוע מעקב באופן עצמאי על-ידכם, עלול לסבך אתכם עם החוק, ומומלץ שתכירו היטב את הגבולות החוקיים באשר למעקב אחרי עובדים.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם, ומספק שירותי חקירה שמטרתם לאפשר חשיפה מלאה של כל פרשה, תוך הצגת הוכחות חותכות וקבילות בבית המשפט.

חקירה גניבה בידי עובד

גניבה ממעביד לרוב מתבטאת בשני אופנים מרכזיים: גניבת כסף או לחילופין גניבת מידע עבור צורכי ריגול תעשייתי

לרוב יהיה מדובר בהפתעה מוחלטת עבור המעסיק. בין המאפיינים המרכזיים של עובדים המבצעים עבירות פנים בחברות וארגונים, הוא שמדובר בעובדים “המקורבים לצלחת”, עובדים בעלי עמדות בכירות או כאלו הנושאים במשרות רגישות.

עובדים שיחליטו לבצע דבר מה שכזה, יעשו זאת לרוב בתחכום רב, שכן הענישה הפלילית בישראל היא מחמירה מאוד ויכולה בהחלט להסתכם בביצוע מאסר בפועל.

נורות אדומות

לא בטוחים אם אתם מדמיינים או אולי אפילו פירנואידים? ראשית כל, אנו ננסה לברר יחד אתכם אם אכן יש לנו פה קייס שכדאי לחקור, ואם לא אז נתריע על כך. איננו מתכוונים או רוצים לקחת תשלום עבור עבודה שאיננו מאמינים בה.

עם זאת, בהחלט יש מקום לדאגה כאשר עולים המאפיינים ההתנהגותיים הבאים:

  • פיצוי יתר – עובד שגונב הוא גם עובד שמנסה יתר על המידה להתחבב עליכם הוא להצטייר כעובד מצטיין. האם אתם חשים בשינוי מסוים שאיננו מוסבר בהעלאת השכר או ביחסי חברות קודמים? ייתכן שזהו מניע פסיכולוגי בו העובד מודע להיותו בצד הלא נכון של המטבע.
  • מעורבות יתר – העובד מבקש להיות עוד ועוד במרכז העניינים של הניהול. האם הוא מנסה להיות נוכח בכמה שיותר פגישות חשובות? או מנסה לצבור אליו כמה שיותר כוח דוגמת קודי גישה לנתונים חשובים, עבודות חשבונאות, כספות וכיוצא בכך? או שמא גישה לאגפי פיתוח?
  • תחושה שמקדימים אתכם – באשר לגניבת מידע, אם אתם מרגישים שבאופן עקבי יש חברה מקבילה שמתחרה בכם ומקדימה אתכם, או לחילופין משווקת רעיונות, שירותים או מוצרים שאתם כבר חשבתם עליהם קודם לכן – הרי שייתכן ומידע חשוב דולף מן החברה.

לקבלת מידע נוסף השאירו פניה באתר:

המומחיות שלנו

לרשותנו ניסיון עשיר בגניבות ממעבידים, ואנו מנתבים את כל המשאבים העומדים לרשותנו כדי לחשוף את האמת ולגבש ראיות שקבילות בבית המשפט.

גניבה ממעביד יכולה להתבטא בגניבת ציוד יקר, היא יכולה להתבטא בגניבת כסף, בגניבת לקוחות תוך הקמת עסק צדדי סודי או בגניבת מידע ומכירתו לכל המרבה במחיר.

ישנו מגוון רחב של אפשרויות, כולן ככולן עלולות לעלות לכם המעסיקים והמנהלים, הון תועפות.

שירותי החקירה שלנו כוללים:

  • אנשי מקצוע – צוותים מקצועיים של חוקרים פרטיים בעלי וותק וניסיון עתיר שנים. אנו התנסינו לאורך 20 שנות פעילותנו באינספור מקרים וחקירות, חלקם תבניתיים ומאוד צפויים, אך חלקם מאוד מפתיעים ומצריכים חשיבה מחוץ לקופסה.
  •  ציוד טכנולוגי האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו הם מן המתקדמים בישראל, והם מסייעים לנו להגיע לשורש האמת באופן מהיר ויעיל.
  • צוותים מומחים  – לרשותנו צוותים מומחים בתחומם אשר יכולים לסייע לנו בכל חקירה. כך לדוגמה, כאשר מדובר בחקירה טכנולוגית בה איננו מכירים את המושגים השונים, הרי שיש לנו במי להיעזר כדי “להיכנס” אל תוך עולמכם ולספק חקירה שמבינה את התחום מראשיתו ועד סופו.

גיבוש ראיות להגשת תלונה

צוותי החקירה של משרד חקירות ליאור אייזינגר עומדים לרשותכם וזמינים גם עבור הגעה לבית המשפט, באם ונדרש לכך.

אנו מגבשים ראיות חותכות אשר אינן מותירות כל מקום של ספק באשר לאשמתו או חפותו של העובד או העובדת.

גם אם אינכם בטוחים על מי להצביע בעת ראשית החקירה, אנו נעשה את כל המאמצים, נגלה ונחשוף את העובדים שסרחו.

דיסקרטיות מובטחת, פנו אלינו עוד היום (זמינות גם למצבי חירום):

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חשיפת מתחזים

חשיפת מתחזים

חשיפת מתחזים יצירת מצג שקרי באשר לזהותו של אדם היא בסופו של יום איננה עבירה פלילית. אך כאשר היא מנוצלת לטובת אינטרס כזה או אחר

Read More »
האזנות לטלפון נייד

האזנות לטלפון נייד

ציתות לטלפון חוששים שמאזינים לכם לשיחה? זו יכולה להיות תחושת בטן (ומוטב שתסמכו על האינטואיציה שלכם למרות שהיא לא מדע מדויק), וזו יכולה להיות הפרעה

Read More »
גניבה ממעביד

גניבה ממעביד

גניבה ממעביד חוששים שאחד או יותר מן העובדים אצלכם בחברה או בעסק, אינם נאמנים או מבצעים דבר עבירה? ביצוע מעקב באופן עצמאי על-ידכם, עלול לסבך אתכם

Read More »
מעקב אחר עובדים

מעקב אחר עובדים

מעקב אחר עובדים גם משרד זה מנוהל על-ידי אדם עצמאי, וגם אני יכול להעיד שלא אחת מעסיק אותי מה העובדים שלי עושים. אז נכון, בתחום

Read More »
חוקר פרטי לאיתור פושטי רגל

איתור פושטי רגל

איתור פושטי רגל משרד חקירות ליאור אייזינגר מעמיד צוות של חוקרים פרטיים מנוסים עבור משרדי עורכי דין הנדרשים לאיתור פושטי רגל ולבדיקת מצבם הכלכלי. לרשותנו

Read More »
חקירת הברחת נכסים

הברחת נכסים

הברחת נכסים היו כבר דברים מעולם, ואם עולה בכם החשד שמא אדם החולק אתכם רכוש או הכנסה, מסתיר מכם דבר מה שבא על חשבונכם, אז

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן