טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

הברחת נכסים

היו כבר דברים מעולם, ואם עולה בכם החשד שמא אדם החולק אתכם רכוש או הכנסה, מסתיר מכם דבר מה שבא על חשבונכם, אז הרי שמוטב לשכור שירותי חקירה פרטיים ויפה שעה אחת קודם.

הסתרת נכסים יכולה להתקיים דרך מגוון רחב של שיטות שונות, חלקן מקוריות יותר וחלקן מוכרות ואף מקלות עלינו להגיע לשורש האמת במהירות גבוהה באופן יחסי.

חקירת הברחת והסתרת נכסים

אך לפני שנדבר על השיטות שבאמצעותן אי אלו אנשים מבריחים ומסתירים נכסים, הרי שיש להבין מדוע?

 

  • הליכי גירושין – זהו ללא ספק המקרה הנפוץ ביותר שבו עולה החשד (שלא אחת מצדיק את עצמו) כי בן או בת הזוג מסתירים נכסים מפני הצד השני. המטרה היא להפחית את מידת החלוקה ברכוש במסגרת הליך הגירושין. משרד חקירות ליאור אייזינגר מספקים ומתמחים בשירותי חקירה לגירושין.
  • שכירות מוגנת – מקרה נוסף ואף הוא ‘נהנה’ מתפוצה נרחבת יחסית, הוא הסתרתם של נכסי נדל”ן כאשר אדם מבקש ליהנות מהטבות מסוימות עבור מי שאין תחת בעלותו נכס כלל. מקרה זה נפוץ כאשר ילדים ונכדים של קשישים המתגוררים תחת זכויות שכירות מוגנת, עושים מאמצים אדירים כדי להוכיח שהם ראויים להמשיך וליהנות מההטבות של אבא/אמא/סבא/סבתא. למידע נוסף אודות שכירות מוגנת לחצו כאן
  • חדלות פרעון – מקרה נוסף הוא כאשר אנשים המבקשים לפתוח בהליכי חדלות פירעון, מסתירים את הנכסים שלהם שבאמצעותם הם יוכלו לפרוע את חובותיהם.
  • שותפות עסקית – זהו כבר מקרה פחות נפוץ, אך גם בו נתקלנו פה ושם. כאשר שותף עסקי מסתיר את האינטרס שלו, ועל כן הוא מחליט להבריח את נכסיו ו’להעלימם’ כליל.

החשדות שלכם טורדים את מנוחתכם? אנו נחשוף את האמת:

דרכים להברחת נכסים

נתייחס למקרה הנפוץ יותר: הליכי גירושין.

לא אחת, פונים אלינו עורכי דין לענייני משפחה (ראו שירותי חקירה עבור עורכי דין) כאשר הם חושדים שמא עובדים על הלקוח שלהם, פשוטו כמשמעו.

כאשר הליכי גירושין הולכים לכיוון לא חיובי, מעשי מרמה כאלו ואחרים בהחלט יכולים לעלות על הפרק. הדרכים להסתרת נכסים יכולות להיות די יצירתיות.

דוגמה א’:  בני זוג עם ילדים שיחסיהם עלו על שרטון. מה שמפתיע הוא שהם החליטו לסיים את היחסים דווקא בטוב, ועם זאת הבעל לפתע הציג מצג שווא על-פיו החברה שבבעלותו כלל לא הרוויחה בעשור האחרון. בת הזוג הופתעה שכן הם גרים במרכז הארץ, באזור יוקרתי, ועל אף שהיא עקרת בית, רמת החיים הייתה גבוהה למדי.

בפניה למשרד החקירות שלנו התברר שהבעל רכש נכסים שונים והעביר אותם תחת שמותיהם של ילדיו. המטרה הראשונית שלנו הייתה בכלל לברר על ההכנסה שלו שהתברר שמרביתה הגיעה בשחור, אך ראו הפלא ופלא – הנכסים הללו הוסתרו ממנה, ואפילו ילדיו לא ידעו על מה הם חתמו.

דוגמה ב’: איש עסקים מצליח החל בהליכי גירושין מאשתו. גם כאן עלה החשד מה קרה לאי אלו נכסים וכספים. התברר שאותו איש עסקים רשם חלק מנכסיו על שם אחיו שסובל מפיגור שכלי קשה. 

לקוחותינו תהו למה אנחנו רוצים לעשות חקירה אודות האח שסובל מפיגור שכלי, והרי שהנה לכם דרך יצירתית למדי להסתיר נכס אצל האדם התמים ביותר.

כיצד ניגש אל החקירה?

למעשה מדובר בסוג של חקירה כלכלית כשהמשמעות שלה היא לסקור ולחשוף את כל ההכנסות והנכסים של האובייקט למעקב.

חקירות כלכליות הן סוג חקירה נפוץ מאוד, והוא כולל ביצוע מעקבים פיזיים לאיתור התנהגות חשודה ושימוש בנכסים שמדליקים נורות אדומות, עבודת ניירת משמעותית בארכיונים שונים ובמסמכים פיננסיים ואף דיבוב של האובייקט דרך אמצעים שונים.

חשוב לציין: כלל העבודה אשר נעשית על-ידי צוות החוקרים של ליאור אייזינגר שירותי חקירה, הינם כפופים לחוקי מדינת ישראל.

את ראשיתה של החקירה נפתח בלשמוע את הצד שלכם בסיפור ולהבין את התמונה הכללית. משם ניקח את המושכות ונתחיל בחקירה מאומצת עד למציאת האמת.

השירות שלנו כולל הבאת ראיות חותכות וקבילות בבתי משפט. באם יש צורך, חוקר פרטי מטעמנו יגיע למתן עדות.

לקבלת מידע אודות חקירת הברחת נכסים השאירו פניה:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

בלש פרטי

בלש פרטי

בלש פרטי ברוכים הבאים לליאור אייזינגר שירותי חקירה מקצועיים. משרדנו מחזיק ברישיונות וההסמכות הנדרשות כחוק, ומבצע חקירות סמויות וגלויות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ועד לגופים

Read More »
חקירות קניין רוחני

חקירות קניין רוחני

חקירות קניין רוחני משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה במתן ייעוץ וביצוע חקירת קניין רוחני הלכה למעשה, לרבות גניבת פטנטים, גניבת רעיון והפרת זכויות יוצרים. בעוד

Read More »
חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים. לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים,

Read More »
מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה. אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים

Read More »
ליאור משרד חקירות - סיפורי הצלחה

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב. אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן