טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חברות מודיעין עסקי - משרד חקירות לשירותך

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו 20 שנות פעילות שוטפת למען עסקים מן המגזר הפרטי והציבורי, ומספק מידע מודיעיני חשוב על התנהלותן של חברות ופעילותן.

לרשותנו שורה של מומחים לחקירות מקצועיות המסוגלים לאסוף מידע רב גלוי ונסתר, לנתחו ולספק דו”חות מקיפים לצורך ריגול תעשייתי וחקר המתחרים. 

ההבדל בין חברת מודיעין עסקי למשרד חקירות?

משרדנו מציע שירותי בוטיק ייחודיים המאפשרים שירות אישי וניתוב משאבים מידי לצורכי חקירה מקיפה.

לרשותנו אמצעים טכנולוגיים והון אנושי מובחר אשר מסייע לנו להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בעבור חברות מקשת רחבה של תחומים, לרבות משרדים ציבוריים המבקשים לבצע מעקב ולהבין אם ישנה התנהלות שאיננה חוקית בעבור חברות מובילות המוכרות בכל בית בישראל.

משרדנו פעיל ומבצע שיתופי פעולה פוריים אל מול גורמי מודיעין שונים המאפשרים לנו לספק שירות מקצועי וחובק עולם. משרד חקירות ליאור אייזינגר  מעניק שירותי חקירה מקומיים ובינלאומיים כאחד, וזמין עבור פרויקטים מורכבים המצריכים מחשבה מקדימה, התוויית אסטרטגיית חקירה נכונה ויצירת ‘מלכודות’ אשר יובילו אותנו עד לחקר האמת.

צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

חשיבותו של מודיעין עסקי

מודיעין עסקי איכותי מסייע למנהלים ומשתמשי קצה ארגוניים בכירים לקבל החלטות עסקיות מושכלות, ולבצע מהלכים אסטרטגיים המבוססים על קריאתה הנכונה של המפה העסקית התחרותית.

בעידן בו גם חברות גדולות ומובילות יכולות להיכנס לתהליכים של סטגנציה, ריגול תעשייתי על-ידי חברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בנושא זה, יכולה לעשות את כל ההבדל.

לאור היותנו משרד חקירות, אנו מציעים 2 שירותים לבחירתכם:

  • חשיפת ריגול בחברתכם – חושדים שמידע רגיש דולף מן החברה? מרגישים שהעסקים המתחרים בכם מקדימים אתכם בכל פעם מחדש? משרדנו מספק שירותי חקירה פנים-ארגוניים לצורך מציאת מקורות הדלפה אשר פוגעים בעסק שלכם.
    גם אם התעורר בכם ולו החשד הקטן ביותר בדבר נושא זה, אנו זמינים לשיחת ייעוץ ראשונית. יצוין כי משרדנו איננו לוקח כל חקירה, ואם נרגיש שהחשד שהתעורר בכם הוא איננו סביר, נגיד זאת באופן מידי.
  • ריגול תעשייתי בדומה לחברות מודיעין עסקי נוספות בשוק, גם משרדנו רותם את כישוריו ויכולותיו שצבר לאורך 20 שנות פעילות, ומספק שירותי ריגול עסקי לחברות מארגונים קטנים ועד לתאגידי ענק. החקירות מתבצעות בארץ ובחו”ל, תוך היעזרות בהון אנושי איכותי ובציוד טכנולוגי מקצועי.

כיצד מתבצע התהליך?

בהגיעכם לקבלת ייעוץ מחברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בתחום, הצעד הראשון והחשוב ביותר שיבוצע, יהא חקירה והיכרות עם הענף המדובר. לרשות משרדנו מומחים מקשת רחבה של עסקים, ואנשי קשר המאפשרים לנו לנהל ולבצע חקירות מורכבות עד לנושאים טכנולוגיים מתקדמים.

עם מגוון רחב של כלים, יישומים ומתודולוגיות, אנו יכולים לאסוף נתונים דרך מערכות פנימיות ומקורות חיצוניים – הכל בכפוף לחוקי מדינת ישראל ובהתאם למידע המתאפשר. צעד אחר צעד, אנו מנתחים את המידע, מפעילים סוכני שטח ומייצרים דו”חות מקיפים התואמים לדרישות הלקוח.

אם ניגש אל תחילתו של התהליך, הכל מתחיל מכוס קפה אחת איתנו שבה אנו מקבלים לידינו את כל המידע ופשוטו כמשמעו – ניגשים לעבודה.

למה לבחור במשרד חקירות ליאור?

ליאור אייזינגר, חוקר פרטי בעל ניסיון של עשרים שנים. מחקירות מוכרות ו”פופולריות” דוגמת בגידות, ועד לחקירות כלכליות וחקירות אמינותן של חברות מובילות בשוק.

אנו מציעים שירות אישי ואפקטיבי המבוסס על ניתוב משאבים הישר לצורכי לקוחותינו וללא דיחוי.

כל זאת לא מתאפשר ללא צוות חוקרים מיומן אותו גיבשנו לאורך השנים, יכולת חשיבה מחוץ לקופסה בכל חקירה וחקירה וחתירה למטרה ללא פשרות.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים. לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים,

Read More »
מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה. אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים

Read More »
ליאור משרד חקירות - סיפורי הצלחה

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב. אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון

Read More »
חקירות משפטיות

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות. לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון

Read More »
חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה. לצד היותו

Read More »
חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי.

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן