טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חברות מודיעין עסקי - משרד חקירות לשירותך

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו 20 שנות פעילות שוטפת למען עסקים מן המגזר הפרטי והציבורי, ומספק מידע מודיעיני חשוב על התנהלותן של חברות ופעילותן.

לרשותנו שורה של מומחים לחקירות מקצועיות המסוגלים לאסוף מידע רב גלוי ונסתר, לנתחו ולספק דו”חות מקיפים לצורך ריגול תעשייתי וחקר המתחרים. 

ההבדל בין חברת מודיעין עסקי למשרד חקירות?

משרדנו מציע שירותי בוטיק ייחודיים המאפשרים שירות אישי וניתוב משאבים מידי לצורכי חקירה מקיפה.

לרשותנו אמצעים טכנולוגיים והון אנושי מובחר אשר מסייע לנו להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בעבור חברות מקשת רחבה של תחומים, לרבות משרדים ציבוריים המבקשים לבצע מעקב ולהבין אם ישנה התנהלות שאיננה חוקית בעבור חברות מובילות המוכרות בכל בית בישראל.

משרדנו פעיל ומבצע שיתופי פעולה פוריים אל מול גורמי מודיעין שונים המאפשרים לנו לספק שירות מקצועי וחובק עולם. משרד חקירות ליאור אייזינגר  מעניק שירותי חקירה מקומיים ובינלאומיים כאחד, וזמין עבור פרויקטים מורכבים המצריכים מחשבה מקדימה, התוויית אסטרטגיית חקירה נכונה ויצירת ‘מלכודות’ אשר יובילו אותנו עד לחקר האמת.

צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

חשיבותו של מודיעין עסקי

מודיעין עסקי איכותי מסייע למנהלים ומשתמשי קצה ארגוניים בכירים לקבל החלטות עסקיות מושכלות, ולבצע מהלכים אסטרטגיים המבוססים על קריאתה הנכונה של המפה העסקית התחרותית.

בעידן בו גם חברות גדולות ומובילות יכולות להיכנס לתהליכים של סטגנציה, ריגול תעשייתי על-ידי חברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בנושא זה, יכולה לעשות את כל ההבדל.

לאור היותנו משרד חקירות, אנו מציעים 2 שירותים לבחירתכם:

  • חשיפת ריגול בחברתכם – חושדים שמידע רגיש דולף מן החברה? מרגישים שהעסקים המתחרים בכם מקדימים אתכם בכל פעם מחדש? משרדנו מספק שירותי חקירה פנים-ארגוניים לצורך מציאת מקורות הדלפה אשר פוגעים בעסק שלכם.
    גם אם התעורר בכם ולו החשד הקטן ביותר בדבר נושא זה, אנו זמינים לשיחת ייעוץ ראשונית. יצוין כי משרדנו איננו לוקח כל חקירה, ואם נרגיש שהחשד שהתעורר בכם הוא איננו סביר, נגיד זאת באופן מידי.
  • ריגול תעשייתי בדומה לחברות מודיעין עסקי נוספות בשוק, גם משרדנו רותם את כישוריו ויכולותיו שצבר לאורך 20 שנות פעילות, ומספק שירותי ריגול עסקי לחברות מארגונים קטנים ועד לתאגידי ענק. החקירות מתבצעות בארץ ובחו”ל, תוך היעזרות בהון אנושי איכותי ובציוד טכנולוגי מקצועי.

כיצד מתבצע התהליך?

בהגיעכם לקבלת ייעוץ מחברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בתחום, הצעד הראשון והחשוב ביותר שיבוצע, יהא חקירה והיכרות עם הענף המדובר. לרשות משרדנו מומחים מקשת רחבה של עסקים, ואנשי קשר המאפשרים לנו לנהל ולבצע חקירות מורכבות עד לנושאים טכנולוגיים מתקדמים.

עם מגוון רחב של כלים, יישומים ומתודולוגיות, אנו יכולים לאסוף נתונים דרך מערכות פנימיות ומקורות חיצוניים – הכל בכפוף לחוקי מדינת ישראל ובהתאם למידע המתאפשר. צעד אחר צעד, אנו מנתחים את המידע, מפעילים סוכני שטח ומייצרים דו”חות מקיפים התואמים לדרישות הלקוח.

אם ניגש אל תחילתו של התהליך, הכל מתחיל מכוס קפה אחת איתנו שבה אנו מקבלים לידינו את כל המידע ופשוטו כמשמעו – ניגשים לעבודה.

למה לבחור במשרד חקירות ליאור?

ליאור אייזינגר, חוקר פרטי בעל ניסיון של עשרים שנים. מחקירות מוכרות ו”פופולריות” דוגמת בגידות, ועד לחקירות כלכליות וחקירות אמינותן של חברות מובילות בשוק.

אנו מציעים שירות אישי ואפקטיבי המבוסס על ניתוב משאבים הישר לצורכי לקוחותינו וללא דיחוי.

כל זאת לא מתאפשר ללא צוות חוקרים מיומן אותו גיבשנו לאורך השנים, יכולת חשיבה מחוץ לקופסה בכל חקירה וחקירה וחתירה למטרה ללא פשרות.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חשיפת מתחזים

חשיפת מתחזים

חשיפת מתחזים יצירת מצג שקרי באשר לזהותו של אדם היא בסופו של יום איננה עבירה פלילית. אך כאשר היא מנוצלת לטובת אינטרס כזה או אחר

Read More »
האזנות לטלפון נייד

האזנות לטלפון נייד

ציתות לטלפון חוששים שמאזינים לכם לשיחה? זו יכולה להיות תחושת בטן (ומוטב שתסמכו על האינטואיציה שלכם למרות שהיא לא מדע מדויק), וזו יכולה להיות הפרעה

Read More »
גניבה ממעביד

גניבה ממעביד

גניבה ממעביד חוששים שאחד או יותר מן העובדים אצלכם בחברה או בעסק, אינם נאמנים או מבצעים דבר עבירה? ביצוע מעקב באופן עצמאי על-ידכם, עלול לסבך אתכם

Read More »
מעקב אחר עובדים

מעקב אחר עובדים

מעקב אחר עובדים גם משרד זה מנוהל על-ידי אדם עצמאי, וגם אני יכול להעיד שלא אחת מעסיק אותי מה העובדים שלי עושים. אז נכון, בתחום

Read More »
חוקר פרטי לאיתור פושטי רגל

איתור פושטי רגל

איתור פושטי רגל משרד חקירות ליאור אייזינגר מעמיד צוות של חוקרים פרטיים מנוסים עבור משרדי עורכי דין הנדרשים לאיתור פושטי רגל ולבדיקת מצבם הכלכלי. לרשותנו

Read More »
חקירת הברחת נכסים

הברחת נכסים

הברחת נכסים היו כבר דברים מעולם, ואם עולה בכם החשד שמא אדם החולק אתכם רכוש או הכנסה, מסתיר מכם דבר מה שבא על חשבונכם, אז

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן