טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי במרכז

ליאור אייזינגר, חוקר פרטי מזה 20 שנים, ובעל משרד חקירות מורשה מטעם משרד המשפטים.

משרדנו ממוקם באזור המרכז, ומספק מענה עבור לקוחות מכל חלקי הארץ. כמו כן, כחלק מתחומי ההתמחות שלנו ובזכות הון אנושי איכותי, משרדנו מעניק גם שירותי חקירה בינלאומיים.

חקירות פרטיות במרכז הארץ - שירותי המשרד:

פניה לחוקר פרטי יכולה לנבוע ממגוון רחב של צרכים ונסיבות.

נפוץ לחשוב שחוקרים נדרשים בעיקר לחקירות של בוגדים-בוגדות (ואכן גם זהו שירות שאנחנו מספקים), אך מנעד הנסיבות שמצריכות את התערבותנו הוא הרבה יותר רחב וגדול:

באמצעות הון אנושי איכותי, צוות של יועצים חיצוניים ואנשי קשר, ניסיון רב שצברנו לאורך 20 שנות פעילות וכן ציוד טכנולוגי וטכניקות חקירה, אנו מספקים שירותים בנושאי חקירות כלכליות, חקירות עבור משרדי עריכת דין, חקירות עבור משרדי ביטוח, חקירות של הונאות, חקירות עסקיות וריגול תעשייתי, ביצוע פעולות מניעתיות לגילוי ואיתור אמצעי האזנה, איסוף וגיבוש ראיות, חקירות סייבר, חקירות התעללות מטפלים במבוגרים וכן גני ילדים, בדיקות אמינות למהימנות עובדים ועוד.

באם חיפשתם חוקר פרטי במרכז, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהבין במדויק את הצורך שהוביל אתכם להחליט על כך. לעתים, נגלה שנוכל להועיל אפילו בשיחת ייעוץ ללא עלות וללא צורך שתשלמו הון תועפות על חקירה. מטרתנו היא לספק עבורכם שירות מקצועי ואמין.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

תחומי ההתמחות שלנו

לאורך שנות פעילותנו, נתקלנו במאות תיקים שונים, מורכבים יותר ומורכבים פחות. כל תיק ותיק מביא עמו עולם שלם של מושגים וצרכים מצד הלקוח או הלקוחה מבקשי השירות.

ניסיוננו עומד לצדנו ומאפשר לנו לעתים לספק מענה חקירתי מהיר וקולע. וכן, כאשר מדובר בתיקים מורכבים וקשים, הרי שבאמצעות הניסיון הרב וטקטיקות החקירה, אנו יודעים כיצד לאתר בהדרגה את האקדח המעשן.

להלן התחומים העיקריים בהם משרדנו עוסק: 

  • חקירות כלכליות – חקירה כלכלית היא סדרה של טכניקות חקירה שונות שמטרתן למפות באופן מדויק את נכסיו והכנסותיו של אדם או חברה. חקירה שכזו יכולה להידרש כאשר ישנו חשש להונאה מצד עובד או באם בן או בת זוג חושדים שמא הצד השני מבריח נכסים כדי להימנע מחלוקה הוגנת ברכוש.
    חקירות כלכליות יכולות להידרש גם עבור שותף עסקי המבקש להבין מיהו האדם שעמו הוא נכנס בשותפות, חקירות הונאות נדל”ן ועוד. עולם המושגים הוא רחב מאוד, וחקירות שכאלו יכולות להתמקד באנשים אינדיבידואליים, ועד לארגונים ותאגידים.
  • חקירות בתחום המשפחה – חקירות אלו נוגעות לבוגדים-בוגדות, אז מדובר בעבודה מול אנשים פרטיים, אך גם בעבודה מול משרד עריכת דין בתחום דיני המשפחה. בנושא זה, ראו עמוד שירות אודות חקירות פרטיות לעורכי דין.
  • חקירות טכנולוגיות – חקירות מסוג זה יכולות לנוע בין חקירות סייבר מורכבות לבין חקירות שמטרתן לברר ולוודא שאין כל אמצעי האזנה או מעקב אחר הלקוחות שלנו. לעתים פונים אלינו גופים ואנשים פרטיים החוששים שמא עוקבים אחריהם ואוספים מהם מידע. לרוב יהיה מדובר במידע עסקי, אך לעתים גם יהיה מדובר בסטוקרים, נוכלים וכן תרחישים נוספים ולעתים מפתיעים.
  • חקירות עסקיות – מטרתן של חקירות אלו הוא לבצע איסוף מידע מודיעיני אודות ארגונים ובתי עסק שונים כחלק מריגול תעשייתי. כלל המידע נאסף בדרכים חוקיות בלבד. בין היתר תחום זה כולל בדיקת פגיעה בזכויות יוצרים, בדיקת היתכנות לגניבת מידע מן הארגון, בדיקה אחר מהימנות עובדים, בדיקת שותפים עסקיים, מתן ייעוץ בטחוני וביטחון מידע, בדיקות רקע, מעילות עובדים ועוד.

דוגמאות אלו הינן כלליות בלבד, ואם ישנו תחום שלא הופיע כאן, אין משמעותו שאיננו מבצעים חקירה מסוג זה. ניתן להשאיר לנו פניה, ואנו נשמח לבחון את האפשרות מתן שירות מקצועי מטעם חוקר פרטי במרכז הארץ.

זמינות 24 שעות ביממה

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ויסודי.

באם מדובר במקרה חירום דוגמת איתור אנשים (וכבר היו דברים מעולם גם בערבי חג), אנו זמינים ונכונים לסייע.

האמצעים העומדים לרשותנו

כדי להבטיח שירותי חקירה יסודיים ומקצועיים, אנו מקפידים על הסטנדרטים הבאים:

  • הון אנושי – לרשותנו הון אנושי איכותי של צוות חוקרים פרטיים הזמין לכל חקירה ובעל ניסיון במגוון רחב של תיקים שונים ומורכבים.
  • מעקבים – טכניקות מעקב דיסקרטיות המאפשרות לנו לגבש ראיות מפלילות וקבילות בבית המשפט. אנו אוספים את כלל הראיות שלנו בהתאם לנדרש בחוק, וכך מעניקים ללקוחותינו את הבחירה באם להגיש תלונה ולנקוט בהליכים משפטיים.
  •  ציוד טכנולוגי – דרך האמצעים השונים והמתקדמים העומדים לרשותנו, שירותי החקירה שלנו הינם יעילים ומהירים ככל הניתן.
  • יועצים מקצועיים – מטבע הדברים שכחוקרים איננו בקיאים למשל בשירותי תקשורת או בסייבר. בדיוק לשם כך, עומדים לרשותנו צוותים חיצוניים מקצועיים של יועצים המאפשרים לנו להתמקצע ולספק שירות שמותאם בדיוק לאופיו של התיק והידע הנדרש בו.

דיסקרטיות מובטחת, פנו אלינו עוד היום (זמינות גם למצבי חירום):

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן