טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי גירושין

משרד חקירות ליאור אייזינגר פועל בשיתוף עם בני ובנות זוג פרטיים המבקשים לגלות פרטים מפלילים אודות הפרטנר/ית ובשיתוף עם משרדי עורכי דין לענייני משפחה וגירושין.

חקירות במהלך ובטרם נקיטת הליך גירושין הן פרוצדורות שגורות למדי, והן אינן בהכרח עוסקות במציאת הוכחות חותכות לבגידות.

לפעמים המטרה היא הרבה פחות ‘פיקנטית’, אך מהותית וחשובה לא פחות דוגמת פתיחה בהליכי חקירה כלכלית שמטרתה למפות את ההכנסות, הנכסים וההון המצוי בידיהם של בני הזוג, וזאת למניעת חלוקה לא נכונה של רכוש בעת החתימה על הליכי הגירושין.

חקירות פרטיות בגירושין

מתי עורכי דין לענייני משפחה פונים אלינו: מציאת הוכחות להתנהלות לא ראויה מצד בן או בת הזוג, יכולה להוות ראיית מפתח אשר תקנה יתרון לאחד מן הצדדים בהליכי הגירושין. עורכי דין רבים פונים אלינו לצורך מציאת ‘לכלוך’ אותו יש לאסוף בדרכי חקירה שונות.

ניתן למצוא לא פעם, את כל אלו אשר טוענים שהם אינם עובדים, ולמעשה מכניסים כסף בשחור. בן או בת הזוג יכולים פשוטו ומשמעו להתחנן אל מול השופטים, אך ללא הועיל. כל עוד אין הוכחה מוצקה לכך שבן או בת הזוג מכניסים כסף מן הצד, הרי שהחלוקה של הרכוש לא תהיה צודקת וכך גם נושא תשלומי המזונות.

חוקר פרטי בשירות עורך דין לענייני משפחה מסייע רבות בתהליכים אלו, ושם סוף למעשה הרמייה על-ידי בן או בת הזוג.

מתי זוגות פונים אלינו: כאן כבר התשובה היא הרבה יותר פשוטה וידועה – בני ובנות זוג פונים אלינו בעיקר במקרים שבהם עולה בהם החשד שמא הצד השני איננו נאמן.

דרך מעקבים ושיטות חקירה שונות לאיסוף ראיות וניטור מקום הימצאו של בן או בת הזוג שאינם נאמנים, אנו אוספים די ראיות אשר ניתן לגשת עמן לבית המשפט ולהשיג יתרון מובהק.

בנוסף לכך, אנו מבצעים חקירות כלכליות שמטרתן לאתר נכסים המוסתרים על-ידי בני הזוג.

לקבלת מידע מחוקר פרטי בשירות עו"ד לענייני משפחה וגירושין:

מינוי חוקר פרטי גירושין לצורך משמורת על ילדים

נושא נפוץ נוסף שלטעמנו מצריך התייחסות מיוחדת הוא עניין המשמורת על הילדים. עורכי דין ופרטיים כאחד, פונים אלינו רבות בנושא זה, וזאת לצורך קבלת משמרות בלעדית על הילדים במסגרת הליכי הגירושין.

משרדנו עורך את החקירה באופן מפורט, ומציג דו”ח אשר איננו מותיר כל ספק לבית המשפט באשר להתנהלותו הלא ראויה של אחד מן הצדדים.

יצוין כי אין להשתמש באמצעי החקירה שלנו לצורכי נקם. אנו מספקים הוכחות חותכות לכך שבן או בת הזוג אינם כשירים לגדל את הילדים, אך אם הדבר איננו נכון, אנא חסכו לעצמכם את הכסף ולנו את ניתוב המשאבים.

למרבה הצער, ישנם גם לא מעט מקרים בהם בני הזוג נוקטים באלימות, אלימות ש’זוכה’ להתעלמות מצד בתי המשפט. במקרים שכאלו אנו נפעל למענכם ונשיג את הראיות בכל הדרכים שעומדות לרשותנו. באם אכן אתם סובלים מאלימות במשפחה ופועלים מטעמים מוצדקים לקבלת משמורת בלעדית על ילדיכם – אנו נעשה הכל כדי להשיג את מבוקשכם.

אודות משרדנו

משרד חקירות פרטי ליאור אייזינגר פעיל מזה עשרים שנים ועובד בשיתוף עם לקוחות פרטיים, גופים מסחריים וגופים ציבוריים וממשלתיים שונים.

לרשותנו הון אנושי איכותי, ניסיון מקצועי, ציוד טכנולוגי ויכולות אותן גיבשנו לאורך שנים של חקירות מאתגרות ומורכבות. באם חיפשתם חוקר פרטי לענייני גירושין – הגעתם אל המקום הנכון.

לקבלת מידע נוסף אודות פעילות משרדנו אל מול משרדי עורכי דין לחצו כאן.

שאלות נפוצות

משרד חקירות ליאור אייזינגר פועל בשיתוף עם משרדי עורכי דין ממגוון תחומים, כשהעיקריים שבהם הם ענייני משפחה וחדלות פירעון.

לרשותנו שני עשורים של ביצוע חקירות כלכליות לאיתור נכסים וחשבונות בנק סודיים המוסתרים מבן/בת הזוג, וצוות מקצועי לאיתור וחשיפת מקרי בגידה. אנו משיגים ראיות חותכות שאינן משתמעות לשני פנים.

וודאי. כל החקירות נערכות בסודיות מוחלטת.

אם תידרש חשיפה של החקירה לצורך “הלחצת” אובייקט החקירה וגרימה לביצוע פעולות שיחשפו אותו בשעת פעולה, נדון אתכם על כך קודם לכן ונבקש את אישורכם. לרוב החקירות נעשות בדיסקרטיות מוחלטת ללא שום ידיעת הנחקר עד להגשת הראיות כנגדו.

כן, לא אחת החוקרים שלנו מגיעים לבית המשפט לצורך סיוע בתיק.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים. לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים,

Read More »
מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה. אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים

Read More »
ליאור משרד חקירות - סיפורי הצלחה

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב. אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון

Read More »
חקירות משפטיות

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות. לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון

Read More »
חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה. לצד היותו

Read More »
חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי.

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן