טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי גניבות

גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. 

גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי. את ההתייחסות לכך ניתן למצוא בסעיף 383 לחוק העונשין אשר מגדיר זאת כמצב שבו אדם נוטל רכוש מסוים מבלי שבעל הרכוש האמיתי ידע או הסכים לכך, וכן נטילת רכוש ביודעין מאדם אחר אך שלא מתום לב או באמצעות מעשה מרמה.

למשרד חקירות ליאור אייזינגר ניסיון רב ביצוע חקירת פרטיות למעשי גניבה הן במסגרת מאורעות אישיים והן במסגרת עבודה לרבות חקירת מעילת עובדים.

משרד חקירות לגניבות

גניבה לכשעצמה יכולה בהחלט לזעזע את עולמו של הקורבן.

התחושה שניתן לתארה כמעין “חילול” עולמו של הקורבן, יכולה להתקבל בתדהמה, ובעיקר לאור העובדה שהאירוע החריג מתרחש מטבע הדברים, ללא כל התראה מוקדמת.

על אף העובדה שגניבה נחשבת לעבירה פלילית, לעתים המשטרה איננה מסוגלת לספק את המענה המידי לתקרית לאור מגבלת משאבים. ישנם תיקים הדורשים התייחסות מידית מצד המשטרה, ומנגד מעשי פריצה לצורך הדוגמה, לעתים אינם מניבים דבר.

אל משרדנו ניתן לפנות בכל נושא, וגם אנו נשיב באם אכן כדאי להשקיע בחקירה פרטית, או שמא מוטב יהיה לוותר על ההשקעה הכספית הבלתי מבוטלת.

סוגי גניבות בהן משרדנו מטפל

ככלל, כל גניבה יכולה להיות מטופלת על-ידי משרד חקירות, אולם נבהיר מה הם התיקים היותר מורכבים שבהם ההשקעה אכן מוצדקת.

גניבה ממקום העבודה

גניבה ממקום העבודה היא למעשה מבין הפניות היותר נפוצות שמגיעות למשרדנו.

אלו יכולות להיות גניבות של ציוד דוגמת ציוד מחשבים יקר, זו יכולה להיות גניבה של לקוחות (בנושא זה ראו סיפור הצלחה מרתק שהיה לנו בנושא), וזו יכולה גם להיות גניבה של מידע לצורכי ריגול תעשייתי.

במקרים של גניבה ממעביד, הרי ששירותי חקירה פרטיים בהחלט יכולים להיות לעזר עבור הלקוח. לעתים טכניקות חקירה בסיסיות יניבו לנו את התוצאות שנבקש דוגמת הפיכה החקירה הדיסקרטית לגלויה באמצעות פוליגרף או אפילו זימון כלל עובדי החברה לחקירה, דבר אשר יוביל לתגובה מתוך לחץ ולא מתוך היגיון.

אנשים שנמצאים במצבי לחץ, נוטים לעשות טעויות קריטיות שחושפות אותם במערומיהם, ומאפשרות לנו לגבש בו-זמנית מכלול של ראיות עמן ניתן להגיש תלונה במשטרה ולנקוט בהליכים משפטיים.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

גניבת פטנט

גניבת פטנט או באופן כללי – הפרה של זכויות יוצרים.

בדיוק כשם שאדם יכול לפתע לגלות שרכושו הפיזי נגנב, דבר אשר הסב לו הפסדים קשים, כך גם אדם יכול גם לגלות שנעשה שימוש בזכויותיו על פטנט מסוים או רעיון, ושכלל הקרדיט מיוחס לאדם אחר.

חשד לשימוש לא חוקי בקניין רוחני יכול להוביל להפסדים כלכליים רבים, ולכן היעזרות במשרד חקירות מקצועי עשוי לסייע בגיבוש ראיות המפלילות את האדם שפשע, וכן לאפשר תביעה משפטית אשר מגוללת את גובה ההפסד הכלכלי שחווה אותו האדם.

חשוב לציין בנושא זה שגם שימוש במוניטין של אדם נחשב לנושא של קניין רוחני. בנושא שכזה, הרי שחוקר פרטי יכול להתחזות לאדם אחר ולהוכיח כי אותו אדם שהשתמש במוניטין של אדם אחר, למעשה ביצע עבירה. בנושא זה מומלץ גם לקבל מידע נוסף אודות גניבת זהות.

פריצה / גניבה על-ידי עוזר/ת בית

בנושאי פריצה הביתה חשוב לציין שקודם כל יש לפנות למשטרה. בניגוד למעילת עובדים או גניבה ממקום העבודה, כאן אין חשד שמא בוצע פשע, אלא ממש יש ראיות בשטח המוכיחות זאת מעבר לכל צל של ספק.

לרוב המשטרה תעשה את עבודתה, ולמשרד חקירות אין באמת כל יכולת לספק מענה טוב יותר. עם זאת, נשמח לבחון יחד אתכם את הנושא. לא אחת, פונים אלינו במקרים שבהם נגנב רכוש יקר ערך הן מבחינה כספית והן מבחינה סמלית, אז אותו לקוח או לקוחה, רוצים בשירות החקירה הפרטית כדי לאתרו ויפה שעה אחת קודם.

נושא מקביל בו אנו מטפלים הוא כאשר ישנו חשד שמא עוזר/ת הבית גונבים מכם. במקרים שכאלו מומלץ על התקנת מצלמות אבטחה. באשר לאמצעי המעקב הזמינים עבורכם כדי לגבש את הראיות החותכות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

דיסקרטיות מובטחת

חוקר פרטי לגניבות הוא נושא רחב מאוד. ייתכנו תיקים ‘פשוטים וקלים’, ומנגד ייתכנו תיקים מורכבים אשר יידרשו מאמצי חקירה וכן ניתוב משאבים לצורכי מעקבים ותצפיות.

למידע אודות חוקר פרטי גניבות, השאירו פניה באתר:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן