טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי ירושה

משרד חקירות ליאור אייזיניגר עובד בשירות לקוחות פרטיים ומשרדי עריכת דין עבור נושאי ירושה ועזבונות.

למרבה הצער, על אף קרבה משפחתית כזו או אחרת, לא אחת אנו עדים להתגלעותן של מחלוקות קשות בין בני משפחה וצדדים נוספים שלעתים מתווספים אל הירושה. מאבקים קשים קשים אלו עלולים להתאפיין במעשי מרמה ותכסיסים שונים שמטרתם היא לקבל נתח גדול יותר בירושה, ולא בצדק.

באם אתם חשים שדבר מה איננו כשורה במימוש הצוואה, או ישנו חשד סביר לכך שגורמים מתוך המשפחה או מחוצה לה, מנסים בדרכים לא דרכים לשים את ידם על סכומי כסף גבוהים / נכסים, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני דיסקרטי.

חקירות פרטיות לירושה ועזבונות

מתי מוטב לפנות למשרד חקירות בנושא ירושה?

  • החלטה תמוהה של המנוח/ה - האם המנוח או המנוחה ביצעו החלטה משונה בצוואתם שלא תאמה את הלך הרוח הכללי? ניתן להדגים זאת על מגוון רחב של תרחישים. אם ונניח היו חברים קרובים שסעדו אותו ולפתע הוחלט שכל הנכסים והכספים יועברו לאותם החברים. האם בוצעה כאן הטייה? האם המנוח היה במצב בריאותי שלא אפשר לכתוב את הצוואה? או בוצע זיוף בדרכי מרמה כאלו ואחרות?
    לעתים ניתן למצוא מקרים בהם בני זוג חדשים נכנסו לתמונה, וכך ביום בהיר אחד הצוואה השתנתה.
    במקרים שכאלו, ייתכן והנורות האדומות שהופעלו אצלכם הן נכונות.
  • נטילת רכוש בטרם מימוש הצוואה - אחד מן היורשים החל להפגין התנהגות חשודה שמראה כי קיבל לידיו הון עתק או נכסים? לעתים ייתכנו מקרים בהם יורשים ויורשות יחלו לעשות שימוש בנכסים ולמכרם עוד בטרם המוריש הולך לעולמו.
    באם מתעורר בכם חשד שכזה, הרי שפנייה למשרד חקירות תוביל אתכם לשורש האמת.
  • איתור יורשים - לעתים אין כלל מדובר במעשי מרמה, אלא בצורך לאתר את היורשים החוקיים. בנושא זה ראו את העמוד הרלוונטי.
  • למידע אודות איתור יורשים לחצו כאן

לקבלת מידע מחוקר פרטי בנושא ירושה השאירו פניה:

אבל כיצד ניתן לזייף צוואה?

למען האמת שאי אפשר שלא להעריך את מידת ההשקעה של ה”יורשים” שפעלו בדרכי מרמה. אין מדובר בסדרת פעולות פשוטות, ומערכת המשפט אכן מערימה אינספור קשיים, וזאת כדי להבטיח את קיום בקשותיו של המוריש.

כדי שהצוואה תהא קבילה, הרי שעליה להיות חתומה על-ידי שני עדים אשר אינם מכירים את המנוח, קרי לא בני משפחה. כמו כן, את הצוואה צריך ללוות בא כוח מטעם מערכת החוק לרבות עורך דין או נוטריון.

במרבית המקרים, היורשים שמבקשים לקבל נתח לא שוויוני בצוואה, עושים זאת דרך קרבה הדרגתית בשעת השין, ובעיקר כאשר מדובר במוריש שדעתו איננה צלולה.

תפקידו של חוקר פרטי בנושאי ירושה הוא וודא אם אכן התבצעו אי אלו דרכי מרמה שונות שנועדו להטות את הכף לטובת יורשים מסוימים.

האם זה בכלל אפשרי לזהות זיוף צוואה?

אכן מדובר במשימה קשה, ולכן ישנם משרדי חקירות המתמחים בנושאי צוואות.

אפשר בהחלט לקבוע שמרבית היורשים נוהגים באותן השיטות, ולכן משרד חקירות מנוסה ובעל ניסיון, יכול להגיע לשורש האמת באופן אפקטיבי ומהיר יותר.

עם זאת, אין כל ספק כי מדובר בחקירה מורכבת שדורשת חיפוש אחר עקבות והיכרות מעמיקה עם דיני הירושות. מדובר בשילוב של בין חקירה כלכלית לבין יכולת לחבר בין נתונים קיימים הנגישים לכול.

האם לפתע אחד מבני המשפחה קיבל ייפוי כוח לבצע פעולות כאלו ואחרות? ייתכן וזהו הכיוון החקירתי שעלינו לנקוט בו. כפי שוודאי אתם מבינים: כל התשובות נכונות, וחקירה מאומצת תחשוף את האמת.

אודות משרדנו

משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מעשרים שנים, ופועל לצד לקוחות פרטיים, משרדים ממשלתיים וציבוריים ומשרדי עורכי דין.

לרשותנו הון אנושי איכותי ומיומן, ציוד טכנולוגי ושיטות חקירה שהלכו, נבנו והשתכללו עם מרוצת השנים. באם התעורר בכם החשד להונאות בצוואה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות. לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון

Read More »
חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה. לצד היותו

Read More »
חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי.

Read More »
חקירת גניבת זהות

חקירת גניבת זהות

חקירת גניבת זהות הנושא של גניבת זהות עלה לתודעה הרבה בזכות תכניות כאלו ואחרות שמטרתן הייתה למגר את מעשי המרמה של אי אלו נוכלים. ועם

Read More »
חוקר פרטי תשלום מזונות

חוקר פרטי תשלום מזונות

חוקר פרטי תשלום מזונות לצד הרגשות הטעונים או העצב שיכול להתלוות להחלטה לפרק את התא המשפחתי, הרי שגם נכנס המוטיב הפיננסי שבהחלט יכול לגרום להליכים

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן