טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי ירושה

משרד חקירות ליאור אייזיניגר עובד בשירות לקוחות פרטיים ומשרדי עריכת דין עבור נושאי ירושה ועזבונות.

למרבה הצער, על אף קרבה משפחתית כזו או אחרת, לא אחת אנו עדים להתגלעותן של מחלוקות קשות בין בני משפחה וצדדים נוספים שלעתים מתווספים אל הירושה. מאבקים קשים קשים אלו עלולים להתאפיין במעשי מרמה ותכסיסים שונים שמטרתם היא לקבל נתח גדול יותר בירושה, ולא בצדק.

באם אתם חשים שדבר מה איננו כשורה במימוש הצוואה, או ישנו חשד סביר לכך שגורמים מתוך המשפחה או מחוצה לה, מנסים בדרכים לא דרכים לשים את ידם על סכומי כסף גבוהים / נכסים, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני דיסקרטי.

חקירות פרטיות לירושה ועזבונות

מתי מוטב לפנות למשרד חקירות בנושא ירושה?

  • החלטה תמוהה של המנוח/ה - האם המנוח או המנוחה ביצעו החלטה משונה בצוואתם שלא תאמה את הלך הרוח הכללי? ניתן להדגים זאת על מגוון רחב של תרחישים. אם ונניח היו חברים קרובים שסעדו אותו ולפתע הוחלט שכל הנכסים והכספים יועברו לאותם החברים. האם בוצעה כאן הטייה? האם המנוח היה במצב בריאותי שלא אפשר לכתוב את הצוואה? או בוצע זיוף בדרכי מרמה כאלו ואחרות?
    לעתים ניתן למצוא מקרים בהם בני זוג חדשים נכנסו לתמונה, וכך ביום בהיר אחד הצוואה השתנתה.
    במקרים שכאלו, ייתכן והנורות האדומות שהופעלו אצלכם הן נכונות.
  • נטילת רכוש בטרם מימוש הצוואה - אחד מן היורשים החל להפגין התנהגות חשודה שמראה כי קיבל לידיו הון עתק או נכסים? לעתים ייתכנו מקרים בהם יורשים ויורשות יחלו לעשות שימוש בנכסים ולמכרם עוד בטרם המוריש הולך לעולמו.
    באם מתעורר בכם חשד שכזה, הרי שפנייה למשרד חקירות תוביל אתכם לשורש האמת.
  • איתור יורשים - לעתים אין כלל מדובר במעשי מרמה, אלא בצורך לאתר את היורשים החוקיים. בנושא זה ראו את העמוד הרלוונטי.
  • למידע אודות איתור יורשים לחצו כאן

לקבלת מידע מחוקר פרטי בנושא ירושה השאירו פניה:

אבל כיצד ניתן לזייף צוואה?

למען האמת שאי אפשר שלא להעריך את מידת ההשקעה של ה”יורשים” שפעלו בדרכי מרמה. אין מדובר בסדרת פעולות פשוטות, ומערכת המשפט אכן מערימה אינספור קשיים, וזאת כדי להבטיח את קיום בקשותיו של המוריש.

כדי שהצוואה תהא קבילה, הרי שעליה להיות חתומה על-ידי שני עדים אשר אינם מכירים את המנוח, קרי לא בני משפחה. כמו כן, את הצוואה צריך ללוות בא כוח מטעם מערכת החוק לרבות עורך דין או נוטריון.

במרבית המקרים, היורשים שמבקשים לקבל נתח לא שוויוני בצוואה, עושים זאת דרך קרבה הדרגתית בשעת השין, ובעיקר כאשר מדובר במוריש שדעתו איננה צלולה.

תפקידו של חוקר פרטי בנושאי ירושה הוא וודא אם אכן התבצעו אי אלו דרכי מרמה שונות שנועדו להטות את הכף לטובת יורשים מסוימים.

האם זה בכלל אפשרי לזהות זיוף צוואה?

אכן מדובר במשימה קשה, ולכן ישנם משרדי חקירות המתמחים בנושאי צוואות.

אפשר בהחלט לקבוע שמרבית היורשים נוהגים באותן השיטות, ולכן משרד חקירות מנוסה ובעל ניסיון, יכול להגיע לשורש האמת באופן אפקטיבי ומהיר יותר.

עם זאת, אין כל ספק כי מדובר בחקירה מורכבת שדורשת חיפוש אחר עקבות והיכרות מעמיקה עם דיני הירושות. מדובר בשילוב של בין חקירה כלכלית לבין יכולת לחבר בין נתונים קיימים הנגישים לכול.

האם לפתע אחד מבני המשפחה קיבל ייפוי כוח לבצע פעולות כאלו ואחרות? ייתכן וזהו הכיוון החקירתי שעלינו לנקוט בו. כפי שוודאי אתם מבינים: כל התשובות נכונות, וחקירה מאומצת תחשוף את האמת.

אודות משרדנו

משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מעשרים שנים, ופועל לצד לקוחות פרטיים, משרדים ממשלתיים וציבוריים ומשרדי עורכי דין.

לרשותנו הון אנושי איכותי ומיומן, ציוד טכנולוגי ושיטות חקירה שהלכו, נבנו והשתכללו עם מרוצת השנים. באם התעורר בכם החשד להונאות בצוואה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן