טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי מומלץ

חוקר פרטי מומלץ - איש מצלם

פנייה למשרד חקירות מלווה בתעצומות נפש גדולות, ובהחלטה שככל הנראה הגיעה השעה לחשוף אמת מרה.

אלו יכולים להיות מקריים פרטיים דוגמת בגידה ואי-נאמנות לבן או בת הזוג, אך אלו יכולים להיות מקרים הרבה יותר מורכבים מבחינת אופי החקירה עצמו דוגמת ביצוע חקירות כלכליות מסועפות וסבוכות, מעשי מרמה המבוצעים על-ידי עובדים, איתור אמצעי ריגול לא חוקיים אחר לקוח הפונה אלינו, הונאות בנדל”ן, חשיפת מתחזה, ניסיון להשפיע על קשיש/ה עבור הצוואה ועוד מקרים רבים ולעתים מפתיעים בחוסר המוסריות שלהם.

אחת מן ההתלבטויות המתלוות לפונים למשרדנו היא אם אנו אנשי המקצוע שיכולים לקחת על עצמם את המשימה.

אלו קריטריונים צריכים להנחות אתכם בחיפוש אחר חוקר פרטי מומלץ?

פניה לאיש מקצוע בלבד, מחייבת קודם כל תעודות, הסמכות ורישיונות המוענקים על-ידי משרד המשפטים.

מדוע חשוב להיעזר אך ורק בחוקר פרטי בעל ההכשרה הנדרשת כחוק? כיוון שאיסוף ראיות שלא כדין ושלא בהתאם להנחיות מדינת ישראל, עלול להוביל לכך שהן לא יהיו קבילות בבית המשפט.

למשרד חקירות שתי מטרות עיקריות: חשיפת האמת עבור הלקוח, וכן גיבוש ראיות שיאפשרו לו להחליט באם לנקוט בצעדים משפטיים כנגד אותו אדם שנגדו בוצעה החקירה. אם חטאנו באחת מן המטרות הללו, הרי שגם חטאנו מכל מטרתו של השירות.

וודאו שאתם פונים לאיש מקצוע בלבד, וכאשר אתם מחפשים אחר חוקר פרטי מומלץ ומוצאים אותנו, יש לכם את הזכות המלאה לדרוש לראות תעודות והסמכות רלוונטיות.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

שנות פעילות

למשך השנים שבהן חוקר פרטי או משרד חקירות עוסקים בתחום, יש השפעה ניכרת על מידת הביטחון שאכן החקירה תתבצע על הצד הטוב ביותר ותניב את התוצאה הרצויה.

למשרד חקירות ליאור אייזינגר וותק של למעלה מ-20 שנות פעילות בשטח; פעילות שבמהלכה נחשפנו לאינספור תיקי חקירה בנושאים שונים, וגם כאלו שעל אף שהם בעלי מכנה משותף, הרי שכל אחד ואחד מביא עמו נסיבות משתנות וחלקים חסרים בפאזל הנדרש.

משרד בעל ניסיון רב מחזיק באנשי קשר בשטח המשתפים עמו פעולה ומספקים מידע מהימן, ביועצים חיצוניים מקצועיים המסייעים בפיצוח תעלומות עבור חקירות כלכליות וכן חקירות טכנולוגיות בתחום הסייבר, בהון אנושי של חוקרים פרטיים איכותיים וכן בניסיון עבר שמאפשר לגשת לתיקים עם קצה חוט ראשוני איכותי.

תיקים גדולים ו'קטנים' כאחד

משרד שהצליח לשרוד את מבחן הזמן, הוא כזה שמסוגל להיענות ולהידרש לכל חקירה בכל היקף: מחקירות קצרות המצריכות מעקבים ואיסוף ראיות מפלילות, ועד לחקירות ממושכות המצריכות נקיטת טכניקות חקירה מתקדמות דוגמת מצג שווא של חברה, או יצירת תרחישים שונים שיאפשרו לאדם או החברה לעשות טעות קריטית שתתועד ותוגש כראייה מפלילה.

חוקר פרטי מומלץ

היכרות עם החוק

היבט מרכזי שמרכיב את משמעותו של חוקר פרטי מומלץ, הוא גם היכרותו עם החוק היבש.

נכון, שירותי חקירה פרטיים מצריכים חשיבה מחוץ לקופסה, וכן ביצוע פעולות נועזות לעתים – אך כולן ככולן מוכרחות להתבצע על-פי החוק.

כבר היו דברים מעולם, והיו משרדים שנסגרו לאור עבירות שבוצעו, והליכה באזורים אפורים שנתונים לפרשנותו של המחוקק.

ביצוע פעולות שלא בהתאם לחוק הישראלי, עלולות לטרפד את החקירה, לחשוף את עצם הזמנת החקירה, ולהוריד את כל המאמצים לטימיון.

אנו מבטיחים לכם שקט וביטחון גמור, שכל האמצעים הנדרשים ננקטים ושהחקירה תניב את התשובות הנדרשות ותסיר את הערפל.

סיפורי הצלחה

באם אתם מתלבטים, תמיד טוב להתרשם מתיקים קודמים שפוצחו, וכן להתרשם מהיקפי התיקים השונים: ממקרים פרטניים של אנשים פרטיים ועד למקרים בהם פעלנו בשיתוף פעולה עם משרדים מטעם המדינה לאור פעולות לא חוקיות המבוצעות על-ידי חברות גדולות ומוכרות בכל בית בישראל.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מסיפורי ההצלחה שבאתרנו, ולהשאיר לנו פניה לצורך קבלת שיחה חוזרת.

דיסקרטיות מובטחת, פנו אלינו עוד היום (זמינות גם למצבי חירום):

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

מה עושה חוקר פרטי?

מה עושה חוקר פרטי?

מה עושה חוקר פרטי? ומתי מומלץ שניעזר בחוקר פרטי? האם פעם תהיתם על דרכי העבודה של חוקר פרטי מקצועי? שאלתם את עצמכם אם אולי אתם

Read More »
משרד חקירות בתל אביב

משרד חקירות בתל אביב

משרד חקירות בתל אביב ליאור אייזינגר חקירות פרטיות בתל אביב משרד חקירות ליאור אייזינגר מספק שירותי חקירה פרטיים במרכז וכן בכל רחבי הארץ. לרשותנו למעלה

Read More »
חקירה כלכלית מחיר

חקירה כלכלית מחיר

חקירה כלכלית מחיר כמה עולה חקירה כלכלית? חקירות כלכליות הן שילוב של מספר טכניקות חקירה שונות שמטרתן למפות ולהבין במדויק את סך הכנסותיו והוצאותיו של

Read More »
חקירה כלכלית גירושין

חקירה כלכלית גירושין

חקירה כלכלית גירושין הזמנת חקירה כלכלית גירושין למרבה הצער, ישנם תיקי גירושין שבמהלכם חומרתו של הסכסוך בין הצדדים מוביל למעשי מרמה המבוצעים על-ידי בן או

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן