טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חוקר פרטי תשלום מזונות

לצד הרגשות הטעונים או העצב שיכול להתלוות להחלטה לפרק את התא המשפחתי, הרי שגם נכנס המוטיב הפיננסי שבהחלט יכול לגרום להליכים משפטיים בטונים צורמים.

אחד מן הנושאים אליהם משרדנו נדרש הוא בדיקה האם דמי המזונות שעומדים להיקבע על-ידי בית המשפט, אכן תואמים אורח החיים וכן גובה ההכנסה של בני הזוג ובמקרים רבים בן הזוג.

משרד חקירות ליאור אייזינגר מקיים שיתוף פעולה מול משרדי עריכת דין בתחום דיני המשפחה, וכן מספק שירות ללקוחות פרטיים החוששים שמא ישנן הכנסות צדדיות המוסתרות לצורך הפחתה בדמי המזונות.

בדיקת תשלום מזונות על-ידי חוקר פרטי

תשלום דמי מזונות יכולים להוות מקור ליחסים עכורים בין בני זוג גרושים. על אף הרצון הרב של שני הצדדים לסייע ולכלכל את הילדים, הרי שגובה המזונות הנקבע על-פי בית המשפט, הוא גורם למחלוקת גדולה, וכן נושא שנידון רבות בפורומים שונים.

ישנם פרמטרים שונים אשר יכולים להשפיע על חלוקת הרכוש גובה המזונות עם החתימה על הגירושין, וישנם פרמטרים אשר יכולים להשפיע ולהפחית את גובה המזונות גם שנים לאחר שנקבעו ושולמו כסדרם.

במקרים רבים, אין מדובר במעשה מרמה, אולם ישנם תיקים בהם התגלתה יצירת מצג שווא של הכנסה מועטה, בעוד שהכספים נכנסו או באופן צדדי שחור, או שרכוש, נכסים ועסקים נרשמו על שמם של בני משפחה.

מטרתו של חוקר פרטי במקרה שכזה, היא לבחון האם החשדות אכן מוצדקים, ובאם ננקטו פעולות לא חוקיות שמטרתן להסתיר הכנסות ובכך להשפיע על תשלום דמי המזונות.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

כיצד נקבעים דמי המזונות?

מבלי להיכנס למה צודק ומה לא צודק, דמי המזונות נקבעים בשיטה שלעתים יוצרת תרעומת מצד בני הזוג.

מספר המקרים בהם האישה משלמת את דמי המזונות הוא נמוך עד מזערי, זאת לעומת הגבר.

מטרתם של דמי המזונות היא לאפשר רמת חיים מסוימת עבור בת הזוג, וזאת בהתאם לאורח החיים שהיה קודם להליך הגירושין. בית המשפט קובע את גובה המזונות גם על-פי מצבו הכלכלי של בן הזוג וכן בהתאם לגיל הילדים וצרכיהם. מטרת גובה התשלום היא לשקף צרכים שונים דוגמת אוכל, חינוך, ביגוד, דיור ועוד.

שימו לב כי אחד מן הפרמטרים המשפיעים על גובה התשלום הוא כן מצבו הכלכלי של בן הזוג. כאן קיים הפתח לביצוע מעשי מרמה שונים שמטרתם לשנות ולהשפיע על החלטת בית המשפט.

למרבה הצער, לאור העובדה שקיימת אי-הסכמה לגבי נושא המזונות, גם אנשים שמעולם לא חטאו או בצעו דבר עבירה, עלולים לחפש שיטות שונות שבאמצעותן יפחיתו את התשלומים.

באם עולה בכם החשד שמא נעשה ניסיון להשפיע על החלטת בית המשפט, כאן חוקר פרטי לדמי מזונות נכנס לתמונה.

מה אנחנו עושים?

סוג זה של חקירות גירושין, מטרתו היא לבצע חקירה כלכלית מקיפה של בן או בת הזוג (לרוב יהיה זה בן הזוג).

חקירה זו שמה לעצמה למטרה למפות באופן מדויק את כלל ההכנסות וההוצאות האובייקט שאותו אנו חוקרים, זאת לרוב נכסי נדל”ן.

דוגמה לתיק מסוג זה תוכלו למצוא בסיפורי ההצלחה שלנו, בו האב רשם את נכסיו על שם ילדיו, וזאת כדי להסתיר אותם מפני האם. האם התרגלה לאיכות חיים מסוימת, וכסף לא היה חסר, ואילו לפתע בהליך הגירושין הבעל הציג מצג שווא על-פיו החברה איננה מכניסה כספים או לכל הפחות איננה רווחית.

חקירה כלכלית ממפה את ההכנסות, ואף מגלה (כמו שהיה בסיפור הצלחה זה), הכנסות שחורות שאינן מדווחות ונכסים המוסתרים בדרכים כאלו ואחרות.

שיטות חקירה

בהזמינכם חוקר פרטי לדמי מזונות ובדיקת אי-תשלום, הרי שמדובר בחקירה פרטית לכל דבר ועניין המצריכה את כלל המשאבים למציאת וחשיפת האמת:

  • צוות מקצועי – למשרד חקירות ליאור אייזינגר צוות של חוקרים פרטיים מיומנים הבקיאים בטכניקות מעקב ותצפיות ושימוש בטקטיקות שמטרתן לתעד ולנתב את האובייקט למעקב לחשוף את שיטותיו שלו.
  • ציוד – אנו מסתמכים על הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לצורכי חקירה בישראל, ובזכותו נהנים מהצלחות רבות ומהירות.
  • יועצים – ישנם תיקים שנחשבים לפשוטים, אך ישנם גם תיקים בהם הסתרת ההכנסות נעשית בדרכי מרמה מפתיעות ומקוריות. כדי לאפשר מקסימום תוצאות ויעילות, לרשותנו עומדים צוותים של יועצים חיצוניים מומחים בתחומם.

למידע אודות חוקר פרטי לדמי מזונות השאירו פנייה:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן