טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חקירות אינטרנט

תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה.

לצד היותו מקור מידע מצוין ששינה את חיינו לטובה, האינטרנט הוא גם מקום פרוץ למדי, המאפשר לגורמים זדוניים להגיע אלינו בקלות מפתיעה, כזו שבהחלט לא הייתה מאפיינת את העולם כפי שידענו טרם בואה של הרשת.

למשרד חקירות ליאור אייזיגנר, ניסיון של למעלה מ-20 שנים בביצוע חקירות לרבות חקירות אינטרנט מורכבות יותר ומורכבות פחות.

כאן נדגים עבורכם את מקרי הבוחן השונים שבהם נדרשת מעורבותו של חוקר פרטי המתמחה בביצוע עבירות רשת.

חוקר פרטי לעבירות רשת ואינטרנט

למרבה הצער, רשת האינטרנט היא הרבה מעבר לאתרים חדשותיים או משחקי רשת תמימים. 

מדובר בקרקע פורייה למדי שיכולה להביא אנשים תמימים, ילדים, נערים ונערות, לכדי מצבים שלעתים מסתיימים בפגיעה כלכלית אנושה, ולעתים אף מסתיימים במצבים מסכני חיים.

בעוד שבעבר, עיקר הסיכונים היו איומים פרונטליים פיזיים, הרי שהאינטרנט הביא לנו עידן חדש. ניתן לראות זאת לא רק בפשיעה מקומית או אפילו שולית לעתים, אלא גם בפעילותן של מדינות שמנהלות מערכות שלמות ואף מלחמות חורמה, כולן מבעד למסך המחשב.

ואל תתנו לפשיעה מקומית להפחית מחומרתה. ישנם נוכלים מתוחכמים אשר יודעים בדיוק כיצד לנצל את רשת האינטרנט למען האינטרס האישי שלהם.

עבירות פדופיליה

אחת מן הבעיות המרכזיות בעידן האינטרנט, הוא חוסר היכולת שלנו כהורים להיות מודעים לפעילותם של ילדינו בכל עת.

מגרש המשחקים עבר באופן משמעותי אל הזירה האינטרנטית, וכאקט של שעמום או אפילו סקרנות בריאה, ילדינו יכולים להגיע למחוזות שונים שלעתים כוללים גם גורמים מאיימים.

משרדנו פעיל מול לקוחות פרטיים ולא אחת מספק מענה להורים מודאגים. באם ילדיכם מבלה שעות על גבי שעות מול המחשב, ובעיקר בשעות הלילה, הרי שייתכן והוא עורך שיחות ממושכות עם גורם שמנסה למשוך אותו לקראת פגישה.

למשרדנו היכולת לרגל אחר אותו אדם ולבצע אחריו מעקב מסודר שסופו לתעד ראיות מפלילות. זכרו שלמשרד חקירות פרטי מורשה, יש את הידע והיכולת לגבש ראיות קבילות בבית משפט, עמן ניתן לנקוט בהליכים.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

עבירות התחזות

האינטרנט הוא גם קרקע פורייה ואפילו נוחה למדי עבור מתחזים.

עבירות התחזות יכולות לנבוע ממגוון רחב של אינטרסים: רצון לנהל רומן אינטרנטי, שאיפה להשיג את כספו של הפרטנר דרך מעשי רמייה, מתן חזות של חברה המספקת שירותים בעד תשלום, מעקב וגיבוש ראיות לצורכי סחיטה ועוד.

עבירות התחזות הן חמורות, ובאמצאות גיבושן של ראיות מפלילות, ניתן לנקוט בהליכים כנגד מבצעי העבירה.

במקרים שכאלו אנו עשויים גם להידרש לניתוב משאבים רחב יותר הכולל ביצוע מעקבים, וזאת כדי לוודא שאכן האדם המתחזה הוא מי שכנגדו עלה החשד.

ביריונות ברשת

בתחום של חקירות אינטרנט, הרי שישנו עולם שלם של חקירות ילדים ונוער שיכולות גם לחוג סביב נושאי ביריונות ברשת.

אין מדובר בנושא שניתן לעבור עליו לסדר היום, ולמרבה הצער אנו עדים למקרים קשים בהם ילדים, נערים ונערות מנסים לפגוע בעצמם ומקרים שלמרבה הצער מסתיימים בטרגדיה גדולה.

ביריונות רשת היא איננה דבר מה שניתן לפקפק בו, ושכירות שירותיו של חוקר פרטי בתחום הרשת, תאפשר לכם לבצע בקרה מסודרת ולהבין האם ילדכם מתמודד עם תופעה קשה זו. גילוי שכזה יכול לספק לו את התמיכה הנדרשת, ולשנות את כל מהלך חייו.

ריגול תעשייתי

לסיום, רשת האינטרנט היא גם מקור שימושי מאוד לפרצה עבור ארגונים וחברות, גדולים וקטנים כאחד.

גם תאגידים רחבי ידיים, עלולים להיות חשופים לפריצה וריגול תעשייתי הנעשה בדרכים שאינן חוקיות.

באם אכן ישנו איסוף מידע המתקיים בדרכים אלו, הרי ששכירת שירותיה של חברה המתמחה בחקירות אנטרנט, תוכל לסייע לאתר את הגורמים העוינים, וכל זאת מבלי להיחשף או לעלות על הרדאר שלהם.

פעולת חקירה דיסקרטית שתחשוף אותם בשעת אמת, ותאפשר לגבש ראיות מספקות להגשת תלונה ונקיטת צעדים משפטיים.

בזכות הצוות

לרשות משרד חקירות ליאור אייזינגר צוות של חוקרים פרטיים מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים.

לאורך 20 שנות פעילותנו, רקמנו סביבנו רשת של יועצים מקצועיים, אנשי סייבר וכן מידענים המאפשרים לנו להתחקות אחר אותם גורמים עוינים אשר מנצלים את הרשת לצורך ביצוע פעולות זדון תחת אנונימיות מוחלטת.

נשמח לעמוד לשירותכם ולנתב את כל המשאבים הקיימים לנו כדי לפצח עבורכם את התעלומה.

דיסקרטיות מובטחת

בחקירות מסוג זה, חובה לשמור על דיסקרטיות מוחלטת, וזאת למען שלום החקירה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני, או השאירו פניה ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.

למידע אודות חוקר פרטי לעבירות רשת, השאירו פניה באתר:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים. לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים,

Read More »
מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה. אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים

Read More »
ליאור משרד חקירות - סיפורי הצלחה

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב. אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון

Read More »
חקירות משפטיות

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות. לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון

Read More »
חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה. לצד היותו

Read More »
חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי.

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן