טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

חקירת גניבת זהות

הנושא של גניבת זהות עלה לתודעה הרבה בזכות תכניות כאלו ואחרות שמטרתן הייתה למגר את מעשי המרמה של אי אלו נוכלים. ועם זאת, לרוב יהיה מדובר במתחזים ופחות באנשים שממש סיגלו לעצמם זהות אחרת של בן אדם קיים.

כאשר אכן מדובר בשימוש לא חוקי של זהותו של אדם אחר, הרי שהקורבנות יכולים לעמוד בפני מצוקה נפשית ורגשית קשה, וכן להיות חשופים לנזקים כלכליים אדירים. די בכך שאדם שמשתמש בזהותו של אחר, יבצע עבירה, כדי שאדם חף מפשע ימצא את עצמו בעיצומה של חקירה משטרתית. ודי בכך שאדם בזהות גנובה יבצע גניבה או מעשי פשיעה כאלו ואחרים, כדי שלפתע חשבונותיו של הקורבן ברשתות החברתיות, יוצפו בקללות ואף איומים ממשיים.

חוקר פרטי לבדיקת גניבת זהות

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו ניסיון של 20 שנים. 20 שנים בהן נתקלנו באינספור תיקים מורכבים יותר ומורכבים יותר, ובתרחישים מפתיעים יותר ומפתיעים פחות.

אם אתם חוששים שזהותכם נגנבה ונעשה בה שימוש לרעה, ראשית כל עליכם לפנות למשטרה ולהגיש תלונה. ועם זאת, אם הזמן דוחק בכם, ואינכם יכולים להמתין עוד, אז הרי שלמשרדנו יש את המשאבים והיכול לספק מענה מהיר ואף מידי.

מהי גניבת זהות?

אין תרחיש כזה שבו נחשוש שמא אולי יגנבו לנו את הזהות. זה לפתע מכה בנו בלי לא ציפייה, וזה אף פוגש את האנשים הישרים ביותר.

גניבת זהות מספקת כוח אדיר עבור פושעים, והיא מאפשרת להם לבצע עבירות פליליות ללא כל חשש. אלו יכולות להיות פעולות המבוצעות בתוך גבולות המדינה, ואלו אף יכולות להיות פעולות מעבר לים. מבחינת הפושעים עצמם, אין להם כל בעיה בכך שאזרח מן השורה יופלל בשל פעילותם.

בנושא גניבתה של זהות, ישנם פושעים מתוחכמים יותר וישנם פושעים מתוחכמים פחות. המתוחכמים שבהם, עושים זאת באמצעות פשעי סייבר. “בזכות” המידע הרב שנמצא אודותינו ברשת, בין אם מדובר ברשתות החברתיות ובין אם מדובר באתרים הכוללים רישום ואיסוף דאטה לצרכים כאלו ואחרים (דוגמת תשלום), ניתן לדלות אודותינו אינספור פרטים ולעשות בהם שימוש לרעה.

מנגד, ישנם עבריינים המבצעים גניבת זהות פשוטה הרבה יותר, דוגמת פתיחת חשבון ברשתות החברתיות העושה שימוש בתמונותיו של אדם מסוים, או יצירת פרופילים באתרים רבים נוספים דוגמת אתרי היכרויות, אתרים להכרת שותפים עסקיים ועוד.

איזה שימוש עלול להיעשות בזהות שלי?

כאשר אדם נכון לגנוב את זהותו של אדם אחר, ייתכן והוא מנסה:

  • להרשים אדם אחר – מעין שילוב של התחזות וגניבת זהות. זהו נושא נפוץ שיכול לקרות כאשר אדם מנסה להרשים את בן או בת הזוג ומציג את עצמו כרופא, איש עסקים מצליח וכיוצא בכך. לעתים המטרה היא מטעמים אינטימיים בלבד, ולעתים גם ממניעים כלכליים.
  • ריגול עסקי – אדם הגונב זהות שלמה כדי להסתנן לארגון מסוים ולדלות ממנו מידע באמצעים לא כשרים. בנושא זה ניתן לקבל מידע נוסף באתרנו אודות מודיעין עסקי.
  • משיכת כספים – שימוש בזהות לצורכי משיכת כספים, העברת כספים. לרוב פעולות אלו יתגלו מהר, והן אינן בהכרח מצריכות חקירה פרטית.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

גנבו לי את הזהות - מה עלי לעשות?

אנו בטוחים שכעת רף החרדה שלכם הוא גבוה, אך מוטב לקחת אוויר ולטפל בבעיה. יש פתרון.

ראשית כל, ובטרם אתם פונים לחוקר פרטי, דווחו על הדבר לרשויות ולגורמי אכיפת החוק. הגישו תלונה במשטרה, בצעו שיחות חירום עם הבנקים ועם חברות האשראי. לחברות האשראי יש אף קווי חירום שפעילים לאור כל שעות הלילה, והם יכולים לאפשר לכם לפחות את הנחת הנפשית שלא ייעשה כל שימוש בכספכם.

תנו לגורמי אכיפת החוק את הצ’אנס. לעתים פעולות שכאלו זוכות לתשובה מהירה, והן יכולות לחסוך לכם הון תועפות משירותי חקירה פרטיים.

אם אתם רואים שאינכם מקבלים כל פתרון מהיר, והזמן דוחק בכם, אז מומלץ לפנות למשרד חקירות שיבצע את הבדיקות הנדרשות, ויחשוף את הנוכלים.

כיצד משרד חקירות יכול לסייע?

יש לנו את האמצעים לספק לכם מענה מהיר ומידי. מהרגע שנקבל מכם את כל הפרטים הנדרשים, אנו נתחיל בעבודה ללא כל דיחוי ונקצה את כל המשאבים הנדרשים בהתאם להבנת מורכבות התיק.

לרשותנו צוות של חוקרים פרטיים מומחים ובעלי ניסיון בתפעול אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, בטכניקות חקירה שמטרתן להפיל את המתחזה בפח ולחשוף אותו, וכן צוות של יועצים מומחים בתחום המיחשוב.

החקירה כוללת מעקבים ותצפיות וכן גיבוש ראיות מקיף שיאפשר לכם לנקוט צעדים משפטיים ולמצות את הדין עם גנב הזהות.

דיסקרטיות מובטחת

כלל ההתקשרות והחקירה מבוצעת תחת מעטה חשאיות. מטרתנו היא להבטיח את שלומכם, וכן להבטיח את שלום החקירה.

כל פרט ולו הקטן ביותר שיחמוק החוצה, עלול לגרום לנזק רב, ואף לגרום לעבריין לרדת למחתרת.

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

למידע אודות חוקר פרטי לגניבת זהויות השאירו פניה:

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן