איתור נכסים בארץ ובחו”ל

מתי מוטב לשכור חוקר פרטי לאיתור מקצועי של נכסים?

אם מתעורר בכם החשד כי אדם מסוים שאתם בקשר עסקי או אישי עמו, ישנם נכסים אותם הוא מנסה להסתיר מכם בארץ ובחו”ל – חוקר פרטי המתמחה בתחום יוכל לסייע ולהסיר את הערפל מעל הנושא.

איתור נכסים בעת גירושין

אם אתם מתכוונים להתחיל בתהליך גירושין ורוצים להיות בטוחים שבן או בת הזוג אינם מסתירים מכם דבר, זו העת לפנות לחוקר פרטי. האם ישנם נכסים הנמצאים בבעלותם ואשר יכולים להשפיע על מצבכם הכלכלי לאחר גירושין? ומה באשר לאחד מבני הזוג אשר מתחזק באופן מתחת לפני השטח חשבון בנק נוסף? בעזרת עבודת בילוש נכונה, אנו נוכל לאתר ניסיונות ופעולות שונות שנועדו להבריח נכסים וכספים וניסיונות להסתירם.

איתור נכסים לפני עשיית עסקים

אם אתם מתכוונים להיכנס לשותפות עסקית עם אדם מסוים ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את חלקכם החוקי בכל הנכסים שהיו לו – חקירה כלכלית לצורך איתור עשויה בהחלט לפעול לטובתכם.

משרדנו מספק תחקיר מלא ליצירת פרופיל עבור האדם עמו אתם מתכוונים לערוך עסקים. פנו אלינו לקבל ייעוץ בנושא.

איתור נכסים טרם חלוקת ירושה

צוואות וירושות יכולות להוביל ללא מעט מחלוקות בלשון המעטה. אם אדם מסוים נפטר ומסיבה מסוימת אתם מעוניינים להיות בטוחים שאתם מקבלים את חלקכם החוקי בכל הנכסים שהיו לו – חקירה לאיתורם של סוגי נכסים שונים עשויה להיות הפתרון הנכון.

איתור נכסים של בעל חוב

אדם החייב לכם כספים רבים מעורר בכם את החשד שמא הוא מחזיק בנכסים או הון נזיל שאיתו יוכל לפרוע את חובו? בעזרת חקירה מקיפה נוכל לרדת לשורש האמת ולחשוף באם אותו האדם הוא אכן בצרה כלכלית, או שמא הצליח לעטות על עצמו כסות המתעתעת בנושיו.

לאור מומחיותנו בתחום, משרדנו מספק את שירותיו בין היתר עבור משרדי עורכי דין בתחומי המשפחה, הביטוח, נזיקין ועוד.

הגיע הזמן לרדת לשורש האמת

ישנם מקרים נוספים בהם כדאי להפעיל חוקר פרטי לצורך מציאתם של נכסים בארץ ובחו”ל.

לרשותנו מערך של הון אנושי איכותי, ציוד טכנולוגי מתקדם ושורה של אנשי מקצוע שונים המסייעים לנו בחקירות מורכבות.

אם נתקלתם באחד מן המצבים שצוינו לעיל או תרחישים נוספים דוגמת בדיקה טרם חתימה על הסכמי ממון, עסקאות נדל”ן או חשש מתרמיות כאלו ואחרות, פנו אלינו עוד היום.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן