חקירות עובדים, גניבה ומעילה

מעקב אחר עובדים על-ידי חוקר פרטי

כל ארגון המעסיק עובדים, ולא משנה באיזה היקף פעילות – חשוף למעילות ולגניבות

אם מתעורר בכם חשד שכזה, בטרם תקבלו החלטה כיצד לפעול משפטית, אזרחית ו/או משמעתית – צריך שיהיו ראיות. זכרו כי חשד במעילת עובדים היא לא דבר מה שניתן לטאטא מתחת לשטיח, וזוהי עבירה פלילית לכל דבר ועניין.

ללא ראיות, משטרת ישראל עלולה שלא להיכנס לתמונה ואתם עלולים להיות חשופים לתביעות משפטיות מצד החשוד במעילה שעתה מצא את עצמו בתרחיש שהשחיר את שמו, וזאת במידה ואכן היה חף מפשע. 

לכן, כדי שתהיינה די ראיות לכך וכל שכן ראיות שאינן מותירות כל ספק, כדאי לפנות אל משרד חקירות המתמחה בתחום.

אודות משרד חקירות ליאור בתחום מעילת עובדים

חקירות עובדים במשרדים פרטיים וציבוריים הן אינן פעילות שזרה למשרדנו. למעשה, מקומות העבודה הם “זירות הפשע” הענפות ביותר, ובהן ניתן למצוא לא אחת סיפורים שיכולים בקלות רבה להפוך לרבי מכר.

משרד חקירות ליאור פעיל בתחום מזה 20 שנים. 

משרדנו מתמחה בתחום של גניבות ומעילות על ידי עובדים, ובקיא בביצוע חקירות עובדים המובילות לשורש העניין:

באילו מקרים אנו עלולים להידרש לחקירות עובדים?

חקירות עובדים - האם ישנן מגבלות שצריך להכיר?

חשוב להבין: משרדי חקירות אינם מבצעים כל פעולה אשר נוגדת לחוק, וחוקר פרטי, על אף היותו גוף חיצוני מגורמי האכיפה, כפוף לאותם החוקים בדיוק.

משרד חקירות ליאור מבצע חקירות עובדים תוך התייחסות מעמיקה של כל התחיקות הקיימות בנושא.

ניתן לצלם את העובדים ולבצע מעקבים לצורך מציאת הוכחות, אך לא ניתן לשתול צ’יפים לציטוט והאזנה לשיחות. החוקים במדינת ישראל נוקשים לגבי פרטיותו של אדם, וגם אם נאסוף ראייה מרשימה אשר תוכיח מעבר לכל צל של ספק כי יש עובד שסרח, הרי שלא ניתן יהיה להשתמש בראייה זו, או לחילופין עורכי דינו של העובד יעשו כל שבידם כדי למוטט את הראיות הללו.

היערכות מראש: כדי להבטיח תשלובת של פאזל מרובה חלקים, הרי שניתן לנקוט בצעדים מקדימים לאיסוף כמה שיותר מידע אודות העובדים.

החל מהטמעת מערכות עבודה המספקות ניתור ותיעוד הנתונים והפעולות שהתבצעו על-ידי העובדים, דרך שימוש במיילים פנימיים בלבד של מקום העבודה ועד לשירותים המסייעים לאיכון הרכב בעת הצורך. 

מתי אנו יכולים לעזור?

שאלות נפוצות

למרבה הצער עבור מעסיקים רבים, מדובר באחד מתיקי החקירה היותר נפוצים בתחום.

אם אתם חושדים שישנו עובד או עובדת שסרחו ופועלים מאחורי גבכם, גונבים או מועלים בכספכם – מוטב לאמת או להפריך את החשדות. לרשותנו ניסיון עשיר של למעלה משני עשורים.

כמשרד חקירות רשמי, אנו מחויבים לדרישות הקפדניות של משרד המשפטים. כל החקירות נעשות בדרכים ובשיטות העונות על ההגדרה של החוק.

יתרה מכך חשוב להבהיר – מעקב של חוקר פרטי אחר אדם מסוים נחשב לחוקי, בעוד שמעקב של אדם שאיננו חוקר אחר אדם אחר עלול להיחשב לעבירה. מוטב לשכור שירות של בעלי מקצוע.

כמובן, מרבית החקירות נעשות בדיסקרטיות.

לאורך התהליך ייתכן ונפעיל אתכם כדי שתוכלו להניע את האנשים החשודים לבצע פעילות שיסגירו אותם ושיספקו לנו ראיות. ייתכן שיגיע שלב ובו נרצה לערוך פוליגרף לעובדי החברה, אך תהליך שכזה ייעשה בהתייעצות יחד עמכם. אם תרצו לשמור על דיסקרטיות לכל אורך התהליך וללא כל פעולה שתסגיר את עצם החקירה – כך יהיה.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן