טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

איש עסקים מצליח? לא כשזה מגיע לגירושין

מאבקי גירושין יכולים להוציא גם מהאנשים ה”תמימים” ביותר את המעשים השפלים ביותר.

במשרד חקירות ליאור אייזינגר אנחנו יכולים להעיד שלא משנה אם צברנו כבר למעלה מ-20 שנות וותק בתחום ולא משנה גם אם יעברו עוד עשור או שניים, תמיד נמצא את עצמנו מופתעים ממהלכים שאנשים עושים, כל זאת כדי להסתיר כספים ורכוש.

להלן סיפור הצלחה של משרדנו בו נדרשנו להבין כיצד איש עסקים מצליח לפתע מציג תמונת מצב עגומה למדי באשר לסטטוס הכלכלי שלו.

אין לי כסף

איש עסקים מצליח מאוד נכנס למאבק גירושין מכוער עם אשתו ואמר באופן נחרץ את הטענה שאין לו כסף.

בבדיקה שעורך דין המשפחה ערך יחד עם האישה, באמת התברר שכמעט ולא היה רשום על שמו של איש העסקים דבר. למעט דברים ממש בסיסיים, הרי שהמצב כפי שהדברים נראים, מעיד על סטטוס כלכלי ירוד.

בצעד של ייאוש בטרם בית המשפט יפסוק על חלוקת רכוש שאיננה תואמת את המצב האמיתי בשטח, משרד עורכי הדין פנה למשרדנו בבקשה שנערוך חקירה כלכלית מקיפה אודות הבעל.

מי שיער ששם כדאי לחפש?

האמת? לפעמים חקירות מורכבות מגיעות אל הפתרון דווקא מתוך חשיבה יצירתית. במקרה הזה, החשיבה היצירתית שלנו הובילה אותנו לשער שהבעל עשה מעשה שלא ייעשה.

חשבנו וצדקנו; במעקבים ותצפיות התברר שלאיש העסקים יש אח שסובל מפיגור שכלי וההתנהלות סביבו הייתה די משונה. בהיותו סובל מפיגור שכלי, הרי שאף אחד לא טרח כלל לבדוק מה יש עליו והאם יש בידיו נכסים שונים. כשביקשנו לערוך על האח חקירה כלכלית, לא מעט גבות הורמו לנוכח הבקשה התמוהה. אבל ביקשנו, התעקשנו וצדקנו.

התברר שהאח עם הפיגור השכלי הוא לא אחר מאשר אדם עתיר נכסים. מתברר שאיש העסקים ניצל את מצבו של האח לאינטרסים האישיים שלו.

מפתיע? ובכן גם אם זה מעורר בנו סלידה, הרי שמעשיהם של לא מעט נוכלים כלל לא מפתיעים אותנו.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

למה דווקא הוא בחר באח?

קודם כל, הרי שמדובר במקום האחרון שאותו אנשים ירצו לחקור. מי יחשוב שאדם אשר זקוק לסיעוד וסובל מ-100% נכות, יהיה דווקא אחד מהאנשים העשירים ביותר בסביבה.

יתרון נוסף הוא שאם האח נפטר, הרי שאחיו הוא היורש באופן טבעי. הסיכון שהאח הגדול לקח (כלומר איש העסקים) הוא לא שמישהו היה יכול כאן להשתלט על האח הקטן ולשכנע אותו להוריש את זה למישהו אחר. האח עם הפיגור השכלי בין כה וכה נתון לאפוטרופוס והוא לא יכול היה לקבל החלטות לבדו.

הנושא הובא לעורך דינה של בת הזוג ומשם שחלוקת הרכוש השתנתה באופן ניכר.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן