טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

הבן ניסה להמשיך את תנאי השכירות המוגנת

אדם שמשכיר את הנכס שלו לאיש מבוגר, קשיש חולה פנה למשרד חקירות ליאור כשהוא כמעט וכבר מרים ידיים.

הנכס מושכר עשרות שנים לאותו האדם ובתנאים מצחיקים. הבן אדם ששכר אותו היה נשוי, בינתיים התאלמן, ונכון למועד הפניה אלינו הוא חי בנכס יחד עם המטפלת שלו.

הבן שלו, פנה אל בעל הנכס ביום בהיר אחד, והודיע לו כי הוא מתגורר עם אביו מעל חצי שנה, ולכן אם קורה משהו לאב, אז יש לראות בו כממשיך השכירות המוגנת.

מומחיות משרדנו בשכירות מוגנת

אין זו הפעם הראשונה ובה פונים אלינו בנושא שכירות מוגנת, ולמשרדינו היכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות השונים, אשר קובעים אם האדם כן או לא זכאי להמשיך את התנאים של המשכירים הקודמים.

בין היתר, התגוררות בדירה זו במשך חצי שנה אכן ענתה על התנאי, אולם אם לאותו אדם יש דירה נוספת, הרי שקל מאוד למוסס את טענותיו ולמעשה לסלקו מן הנכס לאלתר.

כך ניגשנו לנושא

האבא והבן הם אנשים דתיים, ובמחשבה ראשונה מבלי לעיין בשום ספר חוקים – הרי שהדבר לא מסתדר. איך ייתכן ששני אנשים דתיים מתגוררים יחד עם מטפלת זרה. 

חוקרים פרטיים מטעם משרד חקירות ליאור שמו מצלמות נסתרות, וראו שכל לילה למעט סופי שבוע, הבן מגיע ל-5 שעות לדירה של האב.

כל זה, למעט סופי שבוע. הוא מגיע לפעמים בחצות ועוזב ב-5-6 בבוקר. אין ספק שאפו לבן – הוא הגיע בקביעות, אך למעט סופי השבוע.

במהלך החקירה התברר שהבן הוא אלמן ועל שמו ועל שם אשתו הייתה דירה משותפת. הדירה נרשמה אחרי פטירת אשתו על שם הבנות המשותפות, כאשר בזמן הרישום של הדירה הן היו פחות מגיל 18.

עקבנו אחרי הבן במהלך סוף השבוע וראינו שהוא אכן מגיע לדירה של הבנות שלו וששם הוא חי. כל הסיפור תועד וצולם, הוגשה כנגדו תביעה לפינוי כשאת כתב המסירה מסרנו לו ביום שישי, בכתובת שלו, בדירה שלו שרשומה על שם בנותיו.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

זקוקים גם אתם לסיוע בנושא?

למשרדנו מומחיות רבת שנים בנושא חקירות שכירות מוגנת.

אם גם אתם חשים מרומים, או אינכם בטוחים אם אכן הדיירים החדשים דוברים אמת. פנו אלינו עוד היום לצורך חשיפת מעשה המרמה, באם ואכן התקיים.

למשרדנו ניסיון עתיר שנים, עם פעילות של למעלה מעשרים שנים.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים. לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים,

Read More »
מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת

מעקב אחר מטפלת למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה. אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים

Read More »
ליאור משרד חקירות - סיפורי הצלחה

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב. אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון

Read More »
חקירות משפטיות

חקירות משפטיות

חקירות משפטיות משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות. לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון

Read More »
חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט

חקירות אינטרנט תחום חקירות האינטרנט משלב בין טקטיקות חקירה קלאסיות לבין הצורך העקבי והמהותי להיות עם האצבע על הדופק ולהדביק את קדמת הטכנולוגיה. לצד היותו

Read More »
חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות

חוקר פרטי גניבות גניבה היא עבירה פלילית המהווה הפרה בוטה של זכויות הקניין. גניבה יכולה להיות קניין רוחני  ומנגד היא יכולה להיות גם רכוש ממשי.

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן