טלפון: 03-6058605   |    דוא”ל: lior@investigation.org.il

מנהלת החנות וההפקדות הנעלמות

נהוג לחשוב ששירותי חקירה פרטיים מצריכים משאבים רבים ולוקחים זמן רב.

אבל לפעמים שילובו של משרד חקירות יכול להביא דווקא לפתרון מהיר הרבה יותר, ולהציל לא מעט כספים או מידע מפני גניבה.

סיפור ההצלחה שלפניכם הוא לא איזה טריק חכם, או דוגמה לחקירה פורצת דרך שהצריכה מאתנו חשיבה מחוץ לקופסה ותעוזה. היה די בכך שהיינו נוכחים במקום, כדי להפעיל את הלחץ המספק על עובדת מסוימת ברשת מסוימת, וזאת כדי שהיא תשחרר הודאה.

אם אין מדובר בסיפור כל כך מרשים למה בכל זאת אנחנו מחליטים לפרסם אותו? כיוון שהוא דוגמה לכך שלעתים שכירת שירות חקירה, יספק לכם פתרון מהיר ויחסוך המון כאב ראש בהמשך הדרך.

מה קרה להפקדות?

המעשה הבא מתמקד במנהלת חנות אהודה ואמינה ברשת מסוימת, שבמסגרת תפקידה הייתה נוהגת להפקיד את הפדיון של החנות בבנק בסיומו של כל יום עבודה.

במערכת החשבונאות של הרשת המסוימת הזו, התחיל להסתמן שהפקדות מסוימות מגיעות באיחור. העירו לעובדת על כך מספר פעמים, אך הבעיה לא נפתרה והיא מצדה, טענה תמיד שהיא מפקידה את הכספים בזמן, ומשום מה, ההפקדה הוזנה באיחור בבנק.

עד כה, היה מדובר אולי בחוסר שביעות רצון מצד האגף החשבונאי, אך בשלב מסוים גילו שחסרות מספר הפקדות.

בפניה שהועברה אל מנהלת החנות, היא מצדה התעקשה שהיא אכן מעבירה אותן לסניף, ושהיא איננה יודעת להסביר את התקלה מצד הבנק.

וכאן אנחנו נכנסנו לתמונה

בפנייה שהתקבלה אל משרד חקירות ליאור אייזינגר, נתבקשנו להבין האם באמת המנהלת דוברת אמת וישנו עובד אחר שגונב מהמעסיק, או שמא זוהי מנהלת החנות שמנסה להתנער בדרכים כאלו ואחרות מן האשמה.

חשוב לציין: יש חקירות שמתבצעות בדיסקרטיות מוחלטת. דוגמה פופולרית היא חקירות גירושין שכוללות הסתרת נכסים ולעתים אף מצריכות חקירות כלכליות. במקרים שכאלו, אם ניחשף, הרי שזה יפגע בכל תיק החקירה ורק יקשה עלינו לחשוף את האובייקט לחקירה.

מנגד, כאן בוצעה חקירה גלויה של מנהלת הסניף וכמוה גם עובדים נוספים. המטרה שלנו הייתה להלחיץ את העובדת ולגרום לה להבין שאט אט אנחנו סוגרים עליה.

נותחו סרטונים ממצלמות האבטחה של החנות באופן מלא וגלוי מול העובדים ונאספו ראיות.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

הלחץ עשה את שלו

אחרי חקירה שנמשכה מספר שעות בודדות בלבד! ראתה לבסוף לנכון העובדת להודות בגניבת כספים והיא החזירה את כל הכסף ללקוח.

התגלה שלא היה מדובר רק בא, וגם אביה היה שותף למעשה.

על אף שהיה די בכך כדי להגיש תלונה במשטרה, הוחלט לפטר את העובדת לאלתר בלבד ואף ניתנה לה האפשרות להחזיר את הכסף בפריסה לתשלומים.

חיסכון עצום במשאבי חקירה עבור הלקוח

מה היה לנו כאן בעצם? חקירה גלויה לחלוטין, שום התחכמות, שום מעקבים או תצפיות, פשוט הגענו והראינו למנהלת החנות שאנחנו נוכחים ושאנחנו עובדים על זה.

חסכנו הון תועפות עבור הלקוח ולא חיפשנו דרכים יצירתיות או מתוחכמות מדי. לפעמים הפתרון נמצא מולנו.

זקוקים לשירותי חקירה?

למשרד חקירות ליאור אייזינגר 20 שנות ניסיון בביצוע חקירות מורכבות יותר ומורכבות פחות.

לרשותנו הון אנושי המבוסס על חוקרים פרטיים מיומנים ולמודי ניסיון, ציוד טכנולוגי מתקדם והיכרות עם מגוון רחב של תיקים שונים המאפשרים לנו לנקוט בטקטיקות חקירה שלרוב מתבררות כיעילות ומהירות.

לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת.

לשירותי חקירה השאירו פניה:

זמינות 24/7 למקרי חירום

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים לכל משימה ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח. לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות

Read More »
הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה

הזמנת חקירה כלכלית מקיפה הזמנתה של חקירה כלכלית מקיפה נדרשת במקרים בהם עולה החשד שמא פעילותו של אדם או חברה, מיועדת להסרת מידע באשר להכנסות

Read More »
משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים

משרדי חקירות מומלצים משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו פועלים בסדרי גודל משתנים, ומספקים פתרונות

Read More »
מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי

מעקב סמוי על-ידי חוקר פרטי מעקבים סמויים הם פעמים רבות חלק בלתי נפרד מקיומה של חקירה פרטית מקצועית ועניינית. גיבוש הראיות מוכרח להיות ממשי ולא נסיבתי. 

Read More »
חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישות משרד חקירות ליאור אייזינגר מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות אחר בני ובנות זוג בוגדים, ואוסף ראיות בעלות ערך קביל בבית המשפט. משרדנו עובד עם

Read More »
חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי

חקירות מידע עסקי חוקר לאיסוף מידע תעשייתי ועסקי חקירות עסקיות יכולות לנבוע משורה של צרכים משתנים בעבור עסקים, גופים רשמיים, יזמים ועצמאיים. איסוף מידע עסקי

Read More »

03-6058605 | לחירום 24/7

ליצירת קשר עם חוקר פרטי חייגו: 03-6058605 | זמינות 24/7 בעתות חירום

דילוג לתוכן