מקרה לדוגמה – איתור מציל חיים במקום ליל הסדר

מקרה לדוגמה - איתור מציל חיים במקום ליל הסדר

הוא היה רק בן ארבע-עשרה, וכבר עבר מספיק בעיות בשביל חיים שלמים. יחסיו עם הוריו היו מעורערים, בריאותו היתה לקויה, והוא היה חייב לקחת תרופה מסויימת כמה פעמים ביום כדי להישאר בחיים, ונוסף על כך הוא טופל אצל פסיכיאטר.

כמה שעות לפני ליל הסדר צילצל הטלפון במשרדי ליאור חקירות. על הקו היה הפסיכיאטר, ובקולו היתה נימה מודגשת של דחיפות: הנער רב עם אביו, ספג ממנו שתי סטירות, וברח מהבית. הוא לא לקח איתו את התרופות שלו. כדי להמשיך לחיות הוא חייב לקבל את התרופה שלו תוך שתים-עשרה שעות.

תזכורת למשמעות המקצוע שלנו

במקצוע שלנו יש דברים שהם חשובים יותר מליל סדר עם המשפחה. מצאנו את הנער, הוא קיבל את התרופה שלו, ונשאר בחיים.

לפעמים המקצוע שלנו חושף אנשים בהתנהגויות שעדיף ולחסוך את תיאורן על הכתב. אך לפעמים, אנחנו מקבלים תזכורת למשמעות התפקיד, גם כאנשים שיכולים לסייע רבות במצוקות ובמקרים אישיים קשים.

כאן היה מדובר ביכולות חקירתיות לאיתור אנשים, טכניקות שלעתים נדרשות במקרים כאלו, ולעתים נדרשות עבור מקרים מסוג אחר לחלוטין דוגמת בריחה מחובות, ירידה מתחת לרדאר וכיוצא בזה.

באם יש אדם שנעדר ואתם זקוקים למשרד חקירות מקצועי, התקשרו למוקד 24 שעות: 03-6058605

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

אודותינו

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו ניסיון של למעלה מ-20 שנים. 

לרשותנו הון אנושי איכותי, יכולות חקירתיות וטכניקות ייחודיות שגובשו עם הניסיון הרב ויכולת לספק מענה עבור מגוון רחב של תיקים, מורכבים יותר ומורכבים פחות.

בשיחת הייעוץ הראשונה נבין אם אנו יכולים לסייע. החל מן הרגע שנקבל אור ירוק, נפעל ללא דיחוי לחשיפת האמת ולגיבוש ראיות חותכות אשר אינן מותירות כל צל של ספק באשר למעשיו של אדם כזה או אחר.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן