מקרה לדוגמה – סכסוך שכנים​

מקרה לדוגמה - סכסוך שכנים

אנחנו יודעים כבר מה אתם מדמיינים.. סכסוך שכנים קלאסי שמתבסס על אי אילו מחלוקות, ושגורם לכולם להתנהג מלוכלך ולהפגין את כל היכולות השליליות שטמונות בו.

ובכן לא כך המקרה הבא. מטרתו של סיפור הצלחה זה, היא לא להראות כיצד הצלחנו להתמודד עם תיק מורכב שמצריך ידע מקצועי, אלא כיצד עם קצת חשיבה יצירתית, הצלחנו לפתור הרבה בעיות עבור השכנים המתגוררים בבניין הבא.

שכן מעורער בנפשו

אדון א’ היה מטופל אצל פסיכיאטר, וגם נטל תרופות לאור בעיותיו הנפשיות. למרבה הצער, הדבר פתר רק חלק מן הבעיות והמצוקות שהוא נשא עמו.

מדי תקופה מסוימת, היה אדון א’ מחליט שהוא מתביית על מי מבין השכנים, וכך למעשה התחיל למרר את חייו. אין מדובר באירוע קומי שניתן להקל בו ראש, והדברים היו מגיעים להקצנה כה חמורה, עד שהיו שכנים שממש נמלטו על נפשם. היה אפילו שכן שמכר את דירתו.

אדון א’ היה מתרצה לתקופה מסוימת, ואז לאחר מכן מתביית על אדם אחר, וחוזר חלילה.

הגיעו מים עד נפש

בשלב מסוים, אדון א’ הנכבד, החליט שהוא מתביית על גברת מ’, אישה חסרת אמצעים, אשר פנתה לעמותה המסייעת לאנשים כמוה. עמותה זו החליטה להפשיל שרוולים ולשנס מותניים ופנתה לליאור חקירות כדי לשים סוף לסאגה.

היה לנו ברור שאי כל טעם לערב בכך את המשטרה. הרי גורמי אכיפת החוק לא יפנו את אדון א’ מן הבית, ומבחינתנו שום דבר לא הושג בדבר.

מדובר היה במקרה מעניין שדרש הרבה יותר רגישות, הרבה יותר הבנה בנפש האדם, והרבה פחות פעולה תבניתית רובוטית.

מה עשינו? החלטנו להטות את האובססיה של אדון א’ למקום אחר. שלחנו חוקר מקצועי מטעמנו אשר דפק בדלתו של א’, ואמר לו אי אלו דברים אשר גרמו לו לפנות כנגד החוקר.

אחר כך הגיע חוקר נוסף, וחיזק את הרושם שיצר החוקר הראשון. הדבר חיזק אף יותר את האובססיה של אדון א’ שמעתה הייתה נעולה כלפי החוקר.

מה שקרה הוא פשוט שאדון א’ הניח לשכניו. פתרון קל ופשוט – אך ההגעה אליו לעתים מצריכה חשיבה מחוץ לקופסה.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

פנו אלינו לייעוץ

לא כל תיק מחייב שנקצה אליו משאבים רבים, ולעתים ישנם פתרונות שנמצאים ממש מעבר לפינה.

אנו שמחים להציע את הפתרונות היצירתיים שלנו לכל לקוח ולקוחה, מלקוחות עסקיים ועד לקוחות פרטיים, מתיקים מורכבים בנושאים כלכליים או נדל”ניים דוגמת שכירות מוגנת ועד לתיקים הנחשבים יחסית לפשוטים דוגמת בגידות ואיתור אמצעי מעקב.

פנו אלינו לייעוץ ראשוני עוד היום, ונתחיל בחקירה.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן